Rehber KMS'den kurtulma

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi KMS yıllar önce kaldırıldı. Bu yüzden şu anda bulduğunuz KMS'ler içinde çok fazla zararlı biriken yazılımlardır. Bu yüzden asla KMS ile Windows etkinleştirmeyi önermiyoruz. Şimdi size KMS'den kurtulma yöntemlerini açıklayacağım.

1-öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yerde.
Değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. Secoh-qad.exe ve secoh-qad.dll görürseniz bunları silin.

2-Kaspersky yükleyip tam tarama yapıyor ve bulunanları siliyoruz.

3-CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu komutu giriyoruz: slmgr.vbs /upk slmgr.vbs /cdns

Bu yöntemler işe yaracaktır fakat KMS Windows'a çok zarar veriyor. O yüzden bu yöntemleri denedikten sonra format atmanız tavsiyemdir.

Güvenilir Windows 10 anahtarı satın almak için 2 adet önerim var.

Son düzenleme:
Hocam peki CMD ile etkinleştirmede bir sıkıntı var mı?

Aynısının laciverti, KMSpico ile etkinleştirdiğiniz zaman veya CMD ile korsan KMS sunucusuna bağladığınız zaman bilgisayar direk onların sunucularına bağlandığı için her türlü risk altındasınız, belki performansınıza etki etmez ama bilgisayarınız sosyal medya botu olarak kullanılıyor olabilir (izlenme arttırma vb.) Buna zombi PC deniyor, en sağlıklısı attığım konuyu inceleyerek lisans edinin ve temiz kurulum yapın.

Bildiğim kadarıyla CMD ile etkinleştirirken girdiğimiz slmgr /skms kms8.msguides.com kodu ile bizi KMS sunucularını bağlıyor. Bu da aynı yola giriyor yani.

Cscript slmgr. Vbs /ipk W269n-wfgwx-YVC9B-4J6C9-T83gx
Cscript slmgr. Vbs /skms KMS. Lotro. CC.
Cscript slmgr. Vbs /ato
Hocam bu kodlarda mı sıkıntılı? Eğer sorun varsa bu kodları nasıl kaldıracağım?

Bende uzun süredir kmsconnectionbroker diye bir şey gözükmüyordu ayrıca lisansım orijinal. Dün T Launcher'dan Minecraft indirdim oyunu actıgımda bilgisayar çöktü. Sonra yeniden başlattığımda görev yöneticisinde kmsconnectionbroker gördüm. Bu beni biraz şüphelendirdi RAT ve benzeri fidye programları hepimizin en korkulu rüyalarından. Bu konuda fikrinizi alabilir miyim? Simdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı