Rehber KMS'den kurtulma

Hocam peki CMD ile etkinleştirmede bir sıkıntı var mı?

Aynısının laciverti, KMSpico ile etkinleştirdiğiniz zaman veya CMD ile korsan KMS sunucusuna bağladığınız zaman bilgisayar direk onların sunucularına bağlandığı için her türlü risk altındasınız, belki performansınıza etki etmez ama bilgisayarınız sosyal medya botu olarak kullanılıyor olabilir (izlenme arttırma vb.) Buna zombi PC deniyor, en sağlıklısı attığım konuyu inceleyerek lisans edinin ve temiz kurulum yapın.

CMD ile etkinleştirmede ile aynı sunuculara atıyor.

Bildiğim kadarıyla CMD ile etkinleştirirken girdiğimiz slmgr /skms kms8.msguides.com kodu ile bizi KMS sunucularını bağlıyor. Bu da aynı yola giriyor yani.

Cscript slmgr. Vbs /ipk W269n-wfgwx-YVC9B-4J6C9-T83gx
Cscript slmgr. Vbs /skms KMS. Lotro. CC.
Cscript slmgr. Vbs /ato
Hocam bu kodlarda mı sıkıntılı? Eğer sorun varsa bu kodları nasıl kaldıracağım?

Bende uzun süredir kmsconnectionbroker diye bir şey gözükmüyordu ayrıca lisansım orijinal. Dün T Launcher'dan Minecraft indirdim oyunu actıgımda bilgisayar çöktü. Sonra yeniden başlattığımda görev yöneticisinde kmsconnectionbroker gördüm. Bu beni biraz şüphelendirdi RAT ve benzeri fidye programları hepimizin en korkulu rüyalarından. Bu konuda fikrinizi alabilir miyim? Simdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…