Rehber KMS'den kurtulma

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi KMS yıllar önce kaldırıldı. Bu yüzden şu anda bulduğunuz KMS'ler içinde çok fazla zararlı biriken yazılımlardır. Bu yüzden asla KMS ile Windows etkinleştirmeyi önermiyoruz. Şimdi size KMS'den kurtulma yöntemlerini açıklayacağım.

1-öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yerde.
Değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. Secoh-qad.exe ve secoh-qad.dll görürseniz bunları silin.

2-Kaspersky yükleyip tam tarama yapıyor ve bulunanları siliyoruz.

3-CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu komutu giriyoruz: slmgr.vbs /upk slmgr.vbs /cdns

Bu yöntemler işe yaracaktır fakat KMS Windows'a çok zarar veriyor. O yüzden bu yöntemleri denedikten sonra format atmanız tavsiyemdir.

Güvenilir Windows 10 anahtarı satın almak için 2 adet önerim var.

Son düzenleme:
Hocam ben KMSpico ile doğrulamıştım lisansı. Ama şu an ne hikmetse lisansım gitti.
1621015345904.png

Lisans gittiğine göre ben sizin gösterdiğiniz adımlarla KMS kalıntılarını silip, bir OEM key ile lisansımı doğrulasam bir şey olur mu?

OEM keyler anakarta gömülüyormuş bu doğru mu?

Hocam ben KMSpico ile doğrulamıştım lisansı. Ama şu an ne hikmetse lisansım gitti.
Eki Görüntüle 1023529
Lisans gittiğine göre ben sizin gösterdiğiniz adımlarla KMS kalıntılarını silip, bir OEM key ile lisansımı doğrulasam bir şey olur mu?

OEM keyler anakarta gömülüyormuş bu doğru mu?
İhtimali var.

1-öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yerde.
Değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. Secoh-qad.exe ve secoh-qad.dll görürseniz bunları silin.
Denetim masası> Programlar> Program kaldır kısmına gelip KMS'yi bulup kaldırıyoruz.
?

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi KMS yıllar önce kaldırıldı. Bu yüzden şu anda bulduğunuz KMS'ler içinde çok fazla zararlı biriken yazılımlardır. Bu yüzden asla KMS ile Windows etkinleştirmeyi önermiyoruz. Şimdi size KMS'den kurtulma yöntemlerini açıklayacağım.

2-Kaspersky yükleyip tam tarama yapıyor ve bulunanları siliyoruz.

3-Denetim masası> Programlar> Program kaldır kısmına gelip KMS'yi bulup kaldırıyoruz.

4-CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu komutu giriyoruz: slmgr.vbs /upk slmgr.vbs /cdns

Bu yöntemler işe yaracaktır fakat KMS Windows'a çok zarar veriyor. O yüzden bu yöntemleri denedikten sonra format atmanız tavsiyemdir.

Güvenilir Windows 10 anahtarı satın almak için 2 adet önerim var.

Evet, artık KMS konularına atacak bir rehberimiz var. :)

Uzun zaman KMS kullandım. Ne performansta azalma, ne diskin şişmesi vb. sorunlarla karşılaşmadım. Yeni FreeDos bilgisayar alınca KMS kurmadım tabi key alıp onu tanıttım. Ama yine de KMS çok bir şey yapmıyor bilgisayara.

Yeni konular

Geri
Yukarı