KMSpico nedir?

Emir Timur

Hectopat
Daha fazla  
Ben bundan 1 hafta önce format attırdım ama format attırdığım adam KMSpico diye bir program yüklemiş. Ben bu programı daha önce araştırmıştım ve bilgisayara zarar verdiğini duydum. Adama söylediğimde bir şey olmaz dedi. Ama sistem çok yavaş olmaya başladı. Bilgisayar açıldığı zaman disk kullanımı %100 oluyor hep. Bunun bir çözümü var mıdır? Format atmak istiyorum fakat Technopat'ın UEFI ile windows format atma rehberini izleyip format atmıştım. Fakat bilgisayar yeni bir Windows kurmuyor gibi geldi bana. Sanki eski Windows'un üzerine kuruyor gibi geliyor bana. Antivirüs olarak Malware Fighter kullanıyorum. KMSpico programındaki dosyaları virüs olarak algılayıp karantinaya aldı ben de sildim fakat hala bilgisayarda bir ağırlık var. Lütfen yardım edin.

KMSpico, Windows ve Office yazılımlarını etkinleştirmeye yarayan korsan bir yazılım. Kullanılmasını önermiyoruz.
Disk kullanımını etkileyeceğini düşünmüyorum. Bilgisayarınızın bileşenlerini kontrol edin, her bilgisayarcıya güven olmuyor. Değiştirebiliyorlar parçaları.

KMSpico, Windows ve Office yazılımlarını etkinleştirmeye yarayan korsan bir yazılım. Kullanılmasını önermiyoruz.
Disk kullanımını etkileyeceğini düşünmüyorum. Bilgisayarınızın bileşenlerini kontrol edin, her bilgisayarcıya güven olmuyor. Değiştirebiliyorlar parçaları.
Bilgisayarın parçalarına baktım bir sıkıntı yok. Ama gerçekten güvenemiyorum bu programa. Ne yapmam lazım? Başka bir bilgisayarcıdan temiz bir format atmasını mı istemeliyim?

Windows 10 rehberine uygun bir şekilde yapın işlemleri. Ya da direkt Windows üzerinden sıfırlama işlemi yapın. İşlem sırasında dosyalar tutulsun mu ayarına hayır deyin.

Başlat çubuğunu açın ve "Bu bilgisayarı sıfırla" yazın ve çıkana tıklayın.
Açılan pencerede "Başlayın" seçeneğine tıklayın ve yine açılan pencerede "Her şeyi kaldır" seçeneğine tıklayın.

Windows 8.1 kullanıyorum yaptığımda hiçbir şey çıkmıyor. Bir de ben şimdi bilgisayarı sıfırlarsam windows etkinleştirmesi gidecek mi?

USB'ye ISO'yu yazdırdıktan sonra belirtilen aşamaları uygulayın. Kurulum esnasında yükseltme ve özel kurulum seçeneği çıkacak. Özel kurulumu seçerek, önünüze çıkan diskleri biçimlendireceksiniz. Disk biçimlendirme sonrası disk oluşacak ve otomatik olarak birkaç bölüntü oluşacak, onlara dokunmadan işlemi tamamlayın.
Daha sonra kurmak istediğiniz diske tıklayarak ilerleyeceksiniz.
Bunların hepsi videoda mevcut.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı