Köpek kavgaları nasıl ayrılır?

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Genelde köpek kavgaları olunca zor ayırıyorlar insanlar, bende merak ettim YouTube'da araştırayım dedim bu 2 videoyu buldum, bana gayet mantıklı çözümler gibi geldi sizinlede paylaşmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi arka ayaklarından tutarak çekmeyi çobanlarda yapıyor bildiğim kadarıyla, etkili bir yönteme benziyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyuda izlemenizi öneririm.
Ayrıca köpek kavgalarının ayırma yöntemlerini İngilizce ve Türkçe olarak aratırsanız daha farklı yöntemlerde ortaya çıkabilir.

Ayrıca konuya yorum yazanlar su yöntemiyle ayırmada işe yarar diyor.

Dikkat: Bana göre köpek ayırmak risklidir.Her köpeği ayırmaya çalışmayın, kavgadaki köpekler size bile saldırabilir.

Son düzenleme:
Yöntemleri ben söylemiyorum, YouTube'da arattım bunlar çıktı, birinin ihtiyacını görebilir, riskli şeyler fakat eğer köpeğini başka bir köpek tutarsa mejbur ayıracaksın.
İhtiyacı olan insan teknoloji ağırlıklı forumdamı aratır yoksa direkt YouTube'dan mı aratır kardeşim?
Bedavaya çözüm almaya çalışmışsın sanırım.

İhtiyacı olan insan teknoloji ağırlıklı forumdamı aratır yoksa direkt YouTube'dan mı aratır kardeşim?
Bedavaya çözüm almaya çalışmışsın sanırım.
Bunamı taktın kanka, teknoloji ağırlıklı değil, hertürlü konu var burada, hayvan kategorisi olduğundanda link attım, ve bu videodaki ayırma taktikleri bana göre baya yararlı geldi ve paylaşayım dedim buraya, 2 tane video ileride birine lazım olur diye, hemde bu konuya cevap yazanlar belki başka taktikler vs söyleyip fikirlerini söyliyebilirler diye.

Bu köpeğe göre değişir. Kimi köpek amacına ulaşana kadar bırakmaz kimisi ufak bir bahane olsa da bıraksam der. Benim bildiğim yöntemlerden biride su dökmek.
Yani dikkat dağıtmak için olabilir, dediğiniz gibi değişir bencede.

Kopekler kavga ederken yaklasmayin isirirlar. Elinizde su varsa su dokmek cok iyi gelir.
Yani bacağından tutup çektikten sonra bi anda sana dönüpte sana saldırabilir, su yöntemide işe yarıyabilir ama bence her köpek için olmaz, o yüzden farklı farklı yöntemler var, zaten konuyu bu 2 videodaki taktikler işe yarayabilir diye paylaştım bence mantıklıca, ve başka fikirler öğrenmek için açtım.

köpek düdüğü :D

Yeni konular

Geri
Yukarı