Köpek kavgaları nasıl ayrılır?

Yada koluna mont gibi birşey sarılıp koluna gelcek ısırığın gücünü azaltmak.

Hocam köylerdeki şekilleri bilmem, ben kendi köpeğinizi bir köpek saldırırsa veya kendi köpeğiniz bir köpeğe saldırırsa ayırmak için bu videoları buldum, dediğiniz gibi haklısınız büyük köpek kavgalarını ayırmak risklidir bencede.
Sizin kopegin cinsi ne? Buyuk mu?

Bu durumda onu korumalisin bunun yolu ise eger sokakta gezerken diger kopekleri gorursen onlari korkutmalisin. Yoksa sana ve kopegine saldirirlar guruplarsa.

Yanide köpek bi anda dönüp sana saldırma riskide var gibi geldi bana.
Seni tanimayan kopegi zaten tutmak buyuk risk. Sana cok etkili yontem soyliyim ama acil durumlarda kullan cunku kopegin cok kucuk. Eger kopegine saldirirsa sokak kopegi onun burnuna vuracaksin. Bir anda kacar. Ama mecbur olmadikca yapma.

Bu durumda onu korumalisin bunun yolu ise eger sokakta gezerken diger kopekleri gorursen onlari korkutmalisin. Yoksa sana ve kopegine saldirirlar guruplarsa.
Beni yanlış anlamışsınız hocam tekrardan bir özet geçeyim, forumda insanlar gezerken bu konuya merak edip girip bilgilensinler yada fikirlerini belirtsinler diye açtım, yani amacım soru değil, bana göre konuya attığım 2 tane video bana mantıklı geldi, ama başkalarıda başka fikir söylüyor, kısaca hem azda olsa bilgi vermek hemde başka taktikler öğrenmek için açtım.

Biber gazı kullanmak nasıl olurdu? Köpeklerin çok hassas koku alma duyuları olduğu için insanda bile yoğun etki bırakıyorsa köpeğin anında kaçması lazım yüzüne biber gazı sıkılınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı