Köpekler toplatılmalı mı?

Biz şehir hayatında yaşıyoruz farkında mısın? Yıl 2022. ilk insan döneminde değiliz. Doğadayken insan da doğa şartlarına uyum sağlar elbette, ama şehirdeyiz?

Şehirde olabiliriz fakat sen Afrika subtropikal bozkırlarda leoparların saldırısına uğrarsan ve onu hayatını kurtarmak için öldürdüysen tabii ki de onu leopar leopardır dersin ama unutma ki o bir canlı.

Tabii ki de köpek köpektir ama onlar canlı.
Ama zararlı canlı. Fareler hastalık taşıdığı için herkes tarafından çeşitli yöntemlerle öldürülür. Köpeklerin de etçil ve ataları kurt olduğu için çoğunun saldırma potansiyeli var. Şehir içinde kurttan türeme varlık olmaz.

Ama zararlı canlı. Fareler hastalık taşıdığı için herkes tarafından çeşitli yöntemlerle öldürülür. Köpeklerin de etçil ve ataları kurt olduğu için çoğunun saldırma potansiyeli var. Şehir içinde kurttan türeme varlık olmaz.

Biliyorum tabii ki ben de vicdansız olurum fakat onları da canlı kabul ederim.

O açıdan söylemedim ki 😂
Demek istediğim sahibine sadık değil nankör birde duygusuz bir hayvan hiçbir hissiyatı yok. Robot gibi.
Tekir cinsleri çok sadık oluyorlar. Ben tarlada iş yapsam hep ayağımın dibinde dolaşırlar ben de gidip evin içine kapatırım bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı