Kötü bir internet ile GeForce Now deneyimim

INonOmpiontentI

Kilopat
Makaleler
1
Selam, yaklaşık 1 haftadır GeForge Now kullanıyorum. Elimde iyi bir bilgisayar var ama iyi bir internet yok. Oyunları indirmek çok uzun sürüyor. Ben de ücretsiz versiyonundan kullanıyorum. Hitman 2, Watch Dogs 2 ve AC: Syndicate oynadım. Hitman 2 deneyimim çok iyi değildi. Görüntü çabuk çamurlaşıyor, oyun deneyimi de çöp hale geliyor. Watch Dogs 2'de en iyi deneyimi aldım. Görüntü daha az çamur gibiydi, zevk alınabilecek derecedeydi. AC: Syndicate tam sınırda bir oyun deneyimi sundu bana. Speedtest sonuçlarım da bunlar; sonuç olarak bu internete yakın sonuçlarınız varsa denemenizi çok önermiyorum. Free versiyonunu kullanabilirsiniz. Benim önerim minimum 16/1 bir internet ile kullanmanız.
1615363381632.png

GeForce NOW ile CS:GO oynamayı denemiştim çok berbattı ve dediğin gibi görüntü çamur gibiydi bayağı iyi internet lazım güzel bir deneyim için.

GeForce NOW ile rekabetçi oyunları oynamayacaksın oynayamayacaksın. R6, CS:GO, LoL vs. oyunları oynatmıyor, ha oynatıyor oynatıyor ama nasıl oynatıyor? Delay'li pixel pixel bir şekilde oynatıyor. Bu da oynayışınızı etkiliyor. En iyisi GeForce NOW ile hikayeli Single Player oyunlar oynamak.

Eki Görüntüle 914946

Çok bulanık oyunu indirip 720P'de 4K monitörde oynasam daha az bulanık gelir o derece.

GeForce NOW hikaye tabanlı oyunları oynatmak için yapılmış bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Çünkü gerçekten GeForce NOW'un rekabetçi oyunlardaki performansı çok ama çok kötü. Rekabetçi FPS oyunları oynamak için GeForce NOW'a para verdiyseniz, üzgünüm ama paranız çöpe gitti.

GeForce NOW hikaye tabanlı oyunları oynatmak için yapılmış bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Çünkü gerçekten GeForce NOW'un rekabetçi oyunlardaki performansı çok ama çok kötü. Rekabetçi FPS oyunları oynamak için GeForce NOW'a para verdiyseniz, üzgünüm ama paranız çöpe gitti.

Rekabetçi oyun oynamıyorum zaten Control'de, Assassin's Creed Odyssey'de ve Destiny 2'de denedim ve hepsinde aynı sonuç.
Hocam Avrupa sunucusuna bağlandığınızın fakında mısınız?

TR sunucusunda girsem bulanıklık gider mi ki?

Geri
Yukarı