Gamepower ve benzeri markaların ülkemizde popülerleşmesi

Bende zamanında bir süre idare etsin sonra değiştiririm diye Gamepower luna kulaklık aldım 2 sene oldu hala kullanıyorum ve çok memnunum. Seslerde patlama, cızırtı yok en yüksekte kullanmama rağmen. Beraber oyun oynadığım arkadaşımda Logitech G933 var oyunlarda bazen bir sesler alıyorum o arkadaşım diyorduki ben duymuyorum ayak seslerini sen nasıl alıyorsun bende seninkinden alacağım diyordu ve gerçekten aldı o da Gamepower kulaklık kullanıyor şimdi gariptir. Yani bazı ürünleri gerçekten güzel çıkabiliyor.

Ben de Warlord almayı düşünüyorum ama önce mouse+klavye alacağım. (Ogre RGB+Rival 3)

Benim arkadasımda işte Warlord modelini aldı o zaman Luna satılmıyordu. Hemen hemen aynılar zaten o da memnun kalmıstı bende denedım aynılar begenmıstım.

Yok patlar eder şöyle böyle demeyin artık tamamen sallıyorsunuz ne dayanağının var nede bunu yaşayan biri.
Kaldı ki garanti denen birşey var.
PSU modelleri tabi ki bir FSP değil ama 200₺ ile 400₺ çok farklı işler.
@Motionless IN White gibi hocalarım video, Reddit kaynaklarıyla gösteriyor bu konuyu fakat ben direkt tecrübelerden göstereceğim.

Xigmatek 1
Xigmatek 2
Xigmatek 3
Xigmatek 4
Xigmatek 5
PowerBoost 1
PowerBoost 2
Frisby 1
Frsiby 2
Frisby 3
Everest 1
Everest 2

Şimdi bana yanan Corsair güç kaynaklarından falan göstereceksin :D Rampage 100 kişide yanıyorsa Corsair 1 kişide yanar :) Şurada gördüklerin 2 dakika içerisinde bulduğum yanan PSU'lar. İyice arasam daha kaç yüz tane bulacağım sen tahmin et. PSU'su yanıp forumlara yazmayan insanlarda var o kadar.

@Motionless IN White gibi hocalarım video, Reddit kaynaklarıyla gösteriyor bu konuyu fakat ben direkt tecrübelerden göstereceğim.

Xigmatek 1
Xigmatek 2
Xigmatek 3
Xigmatek 4
Xigmatek 5
PowerBoost 1
PowerBoost 2
Frisby 1
Frsiby 2
Frisby 3
Everest 1
Everest 2

Şimdi bana yanan Corsair güç kaynaklarından falan göstereceksin :D Rampage 100 kişide yanıyorsa Corsair 1 kişide yanar :) şurada gördüklerin 2 dakika içerisinde bulduğum yanan PSU'lar. İyice arasam daha kaç yüz tane bulacağım sen tahmin et. PSU'su yanıp forumlara yazmayan insanlarda var o kadar.

Gidip Rampage Gamepower PSU alın demedik ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı