Kötü Markaların İsimlerinin de Basit Olması

Razer 3-4 yıl önce kötü bir markaydı ve abartılıyordu. Ancak günümüzde ürettikleri yeni nesil ürünleri oldukça kaliteli.
Elimdeki Basilisk'e söyle bunu. Veya @Lintos 'daki kulaklığa. Veya Trabzon'daki arkadaşıma söyle kaliteli diye. Fanboyluğu bırak, Rampage mouse Basilisk'ten daha memnun etti, yemin edebilirim sana.

Elimdeki Basilisk'e söyle bunu. Veya @Lintos 'daki kulaklığa. Veya Trabzon'daki arkadaşıma söyle kaliteli diye. Fanboyluğu bırak, Rampage mouse Basilisk'ten daha memnun etti yemin edebilirim sana.
Basilisk zaten kötü bir ürün, üstüne para verseler almam. @Lintos 'un kullandığı kulaklık muhtemelen Kraken serisi, bozulması normal. Viper, Blackshark, Huntsman, Deathadder V2 Mini, Ornata V2, bu ürünler son bir yılda çıkmış ve kaliteli olan ürünler, fanboyluk yapıyorsam bu ürünlerin fanboyluğunu yapıyorum.

Huntsman mı dersin, Blackwidow mu dersin, Ouroboros mu dersin, Proteus Core mu dersin, daha sayamadığım bir sürü model isimleri bile yeterli. Model ismi bile markaya kafa tutuyorsa, hatta geçiyorsa fazla söze gerek yok sanırım.

Ayrıca F*isby ve Razer markasını aynı cümlede kullanmak bile günah... ─=≡( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elimdeki Basilisk'e söyle bunu. Veya @Lintos 'daki kulaklığa. Veya Trabzon'daki arkadaşıma söyle kaliteli diye. Fanboyluğu bırak, Rampage mouse Basilisk'ten daha memnun etti, yemin edebilirim sana.
Razer'ın düşük bütçeli ürünleri kötü olabiliyor. Razer alacaksanız bütçeniz yüksek olmalı. Mesela Lintos'un aldığı kulaklık Razer'in düşük bütçeli ürünü.

Razer'ın düşük bütçeli ürünleri kötü olabiliyor. Razer alacaksanız bütçeniz yüksek olmalı. Mesela Lintos'un aldığı kulaklık Razer'in düşük bütçeli ürünü.

Benimle birlikte G402 alan arkadaş tek sorun yaşamadan mis gibi kullanıyor. SteelSeries alan da. 2018'de 300 TL vermiştim, hiç de az bir para değil. 70 TL'ye aldığım Rampage 4 yıldır hala tık demeden çalışıyorken hele. Gelip de savunmayın şu markayı. Kendiniz de diyorsunuz dandik diye Basilisk, kendiniz de diyorsunuz dandik diye Kraken. Logitech'in ucuz ürünleri de taş gibi mesela. İşte kaliteli marka böyle olur. Bir daha Razer alırsam o farelerle bana tıklasınlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı