Kötü matematik yazılım öğrenmeye engel mi?

Yedinci sınıf matematiği neye yetiyor tam olarak? Yazılım dediğin şey tamamen matematiksel işlemlerin kelimelere dökülmüş hali fonksiyondan tut diferansiyel denklemlere kadar. Bunca insan nasıl bu kadar emin bir şekilde gerek yok diyor?
Aynısını yazmak istedim de burada çıkacak tartışmalarla uğraşmaya üşendim. Büyük ihtimalle gerek yok diyenler kendilerini zorlayacak bir projeye girişmeyip kurs videosu izlemekle yetinenlerdir.

Yedinci sınıf matematiği neye yetiyor tam olarak? Yazılım dediğin şey tamamen matematiksel işlemlerin kelimelere dökülmüş hali fonksiyondan tut diferansiyel denklemlere kadar. Bunca insan nasıl bu kadar emin bir şekilde gerek yok diyor?

Gerek yok demiyorum yedinci sınıf matematiğini bilmek gayet de yeterli olur gidip ne yazacağına da bağlı fakat arkadaş daha yeni başlıyor sonuçta.

Gerek yok demiyorum yedinci sınıf matematiğini bilmek gayet de yeterli olur gidip ne yazacağına da bağlı fakat arkadaş daha yeni başlıyor sonuçta.
Yeni başlayan biri için bile 7. sınıf matematiği yeterli olmaz. Web development falan yapmayacaksan hadi neyse de gidip yarım yamalak ortaokul matematiğiyle hiçbir şey yapılmaz.

Matematiğim çöp ve hiç düzeleceğini sanmıyorum. Şu an lise 1'e gidiyorum ve matematik dersinde bön bön tahtaya bakıp bir şey anlamıyorum. O derece çöp. Diğer derslerim ortalama.

Mantığınız çok iyi olması gerek yoksa kodlara boş boş bakıp bir şey anlamazsınız ve aynı zamanda İngilizce.

Ama engel değil öğrenmeye çalış.

Yeni başlayan biri için bile 7. sınıf matematiği yeterli olmaz. Web development falan yapmayacaksan hadi neyse de gidip yarım yamalak ortaokul matematiğiyle hiçbir şey yapılmaz.

Vallahi benim yaşadığım ülkede yedinci sınıf matematiği ile gayet güzel her şey yapılabiliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı