Kötü olduğunu düşündüğünüz telefon modelleri nedir?

@Guthwine sorun telefonda değil ki, sistemde.

Bu arada J2 Prime rezalet. Telefona recovery atıyorsun bir ay sonra açabiliyorsun recoveryi.

Samsung Flip serisi. Kesinlikle anlamsiz buluyorum. Fold'u da bir o kadar seviyorum :) Katlanabilirlik, mevcut olani kucultmekten ziyade mevcut olani buyultmeli. Mesela ben Flip aldigimda elime sadece portatiflik ve tasinabilirlik geciyor ama Fold aldigimda hem telefon hem tablet oluyor. Cebinize sigan bir tablet dusunun, oldukca etkileyici. Ve ek olarak bu katlanabilirligin bir bedeli var ve bu bedele de degmesi gerekiyor: Ekran plastik.

Samsung ve Oppo hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşım Samsung sürekli yeni telefon üretiyor öncekiler yavaşlıyor diyor sizde Samsung veya Oppo alınır mı?

Samsung ve Oppo hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşım Samsung sürekli yeni telefon üretiyor öncekiler yavaşlıyor diyor sizde Samsung veya Oppo alınır mı?

Oppo A52 kullandım ColorOS güzel sade minimal bir arayüz.
11 ay olacak S20 FE kullanıyorum One UI Android'de tek çok ayrı birçok başarılı yazılım.
Oppo A52 1,5 yıl kullandım kasma vs yaşamadım.

Kullanmış olduğunuz ya da arkadaşlarınızdan duyduğunuz kötü marka model telefonlar varsa söyler misiniz?

General Mobile Discovery... Şarj soketi sürekli bozuluyordu servise gönderip gönderip duruyorduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı