Kötü Vatanbilgisayar Servisi

oyunsever

Hectopat
Merhaba arkadaşlar vatanbilsayar'dan toplama kasa aldım ve bilgisayar arızalı çıktı. Kasayı aldıktan sonra programlarda ve oyunlarda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum kasayı sevise 5. verişim ürünün iadesini istediğimi söyledim. 1 Hafta sonra vatanbilgisayarı aradım parçalarını istanbula yolladıklarını söylediler , 5 kere verdim yapamamışsınız şimdimi olacak dedim ve konuyu değiştirdiler. Sizce ben ne yapmalıyım kasadan gerçekten soğudum para iadesi istiyorum ama belliki iade yapmayacaklar :(

Not : Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim.

Bence arızalı parçayı vatana değilde, gerekli yetkili servise yollasaydın.Mesela asus ekran kartın var bozuldu vatana değilde çizgi elektroniğe götürmek.

Cılgan çıkar :D Hiç tereddüt etmeden hakkını ara benim ilk aldığım 7870 de de arıza vardı servis e göndermemiz gerekiyor dediler 3 - 5 laf ettim müdürlerini çağırttırdım konuyu izah ettim baskıcı şekilde hemen yenisini verdiler :D

Hazır bilgisayar da almamak gerekli, Kendiniz toplasa idiniz tek tek daha iyi olurdu. Tüketici mahkemesine başvurup elinizdeki makbuz, Fiş, Serviş fişleri varsa gidip dilekçe verebilirsiniz.

Hazır değil, abimle ben topladım zaten kasayı. Türketici haklarına şikayet etsem ne zaman belli olabilir ?

- - - Güncellendi - - -

Cılgan çıkar :D Hiç tereddüt etmeden hakkını ara benim ilk aldığım 7870 de de arıza vardı servis e göndermemiz gerekiyor dediler 3 - 5 laf ettim müdürlerini çağırttırdım konuyu izah ettim baskıcı şekilde hemen yenisini verdiler :D

Bornova'daki şubesini aradım, konuştum biz ürünün iadesini yapmayız sadece aracıyız ürünü yetkili servise yollarız dediler.

TTabi benim ürünümü ben 1 gün sonrasında götürmüştüm. Banada öyle dediler servis e göndeririz bakmaları lazım biz bir şey yapamayız hatayı servis bulur diyerek, baktılar olmayacak kabul etmedim servis beklemesini filan ortamda kalabalık en sonunda aldılar yenisini verdiler :D

Telefonda olmaz bu tür işler gideceksin yüzyüze görüşeceksin müdürü ile şef leri ile ne kadar kararlı olduğunuda anlayacaklar tabi benim gibi 1-2 gün geçmiş ise bilgisayar ı satın almandan.

TTabi benim ürünümü ben 1 gün sonrasında götürmüştüm. Banada öyle dediler servis e göndeririz bakmaları lazım biz bir şey yapamayız hatayı servis bulur diyerek, baktılar olmayacak kabul etmedim servis beklemesini filan ortamda kalabalık en sonunda aldılar yenisini verdiler :D

Telefonda olmaz bu tür işler gideceksin yüzyüze görüşeceksin müdürü ile şef leri ile ne kadar kararlı olduğunuda anlayacaklar tabi benim gibi 1-2 gün geçmiş ise bilgisayar ı satın almandan.

Senin durumunla arkadaşınki farklı gibi, 7 gün içinde zaten iade edebiliyorsun. Cıngara falana filana gerek yok.

Mecburen 23 gün bekleyip ürünün iadesiini isteyeceğim. Başka türlü vermiyecekler gibi iade.

2XezwXd.jpg

Yenisini toplarsın, yardımcı oluruz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı