Köyde para kazanma yolları nelerdir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 4700mq 3.40ghz
Gt740m 2gb
2x4 1600mhz
Samsung 870 Evo 500gb
Merhaba arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve lisenin ilk yilini bitirdim. Dedemin Malatya'da kayısı bahçesi var ama bu yıl kayısı deprem dolayısıyla tutmamış. Arkadaşlarımdan bazıları otelde çalışacağım falan diyor. Bende para kazanmak istiyorum. Sizce ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve lisenin ilk yilini bitirdim. Dedemin Malatya'da kayısı bahçesi var ama bu yıl kayısı deprem dolayısıyla tutmamış. Arkadaşlarımdan bazıları otelde çalışacağım falan diyor. Bende para kazanmak istiyorum. Sizce ne yapabilirim?
Köyde yapabileceğin çok bir şey yok. Anca bakkal'ın veya berber'in yanına çırak gidersin, onlarda adam akıllı para verir mi bilmem.

Çırak git insanların tarlalarına yardım et bir şeyler taşı verirler illaki.

Çırak git insanların tarlalarına yardım et bir şeyler taşı verirler illaki.

Benim yasımdaki işciler günlük 200 liraya kaysıda çalışıyorlar ama ben kendi işimi yapmak istiyorum. Kimsenin emri altında olmak istemiyorum.

Geri
Yukarı