Kolanın 7,5 TL Olması

En son metaldeki pası çözmek için kullanıyordum, lavaboya da döküyorum iyi açıyor öneririm. Çok yararlı mideni deler en fazla içmeye devam edebilirsin.

Aferin zeki arkadaşım. Ben de midemin kola nedeniyle delinmesinden korkuyordum zaten. A, ama bak ne buldum; hidroklorik asit. Midemin içi zaten asidikmiş.

Aferin zeki arkadaşım. Ben de midemin kola nedeniyle delinmesinden korkuyordum zaten. A, ama bak ne buldum; hidroklorik asit. Midemin içi zaten asidikmiş.
Gülünç gerçekten🤣 Kola üreticisi falansın herhalde bu kadar savunmaya çalıştığına göre. Neyse vaktimizi seninle harcamayalım.

Gülünç gerçekten🤣 Kola üreticisi falansın herhalde bu kadar savunmaya çalıştığına göre. Neyse vaktimizi seninle harcamayalım.

Canın sıkıldı herhalde. Alıntılamasaydın yorumumu, keyfime mi uğraşıyorum senin gibiler ile :) Harcadığın vakit için gerçekten teşekkür ederim ama, kolanın mideyi deldiğini öğrendim.

1 yıl bile olmadı. Cebimde 10 TL olurdu.

Onunla 2 ekmek ve 2.5 TL kola alırdım. 2TL artardı. Ekmek 1.5 TL, kolada 5 TL fiyatı vardı.

Simdi 2 ekmek ve kola alıyorum 10 TL yetmiyor bile. Ekmeğin fiyatı 2 TL ve kolanın fiyatı 7.5 TL oldu.

Kısaca 1.5 TL daha eklemem gerekiyor 🤠

Her gün aldığını düsünürsen eğer kısaca düz hesap aradaki fark 100 TL yapıyor.

3.5 TL fark var. 1 yıl bile olmadı🤔

Hocam emin misiniz bir ay önce 5 liraydı??
Eminim. Ocaktan beri 7, ondan öncesinde de 6'ya alıyordum. Siz nerden alıyorsunuz bilmiyorum ama marketlere bile 5 liraya gelmiyordur.
1 yıl bile olmadı. Cebimde 10 TL olurdu.

Onunla 2 ekmek ve 2.5 TL kola alırdım. 2TL artardı. Ekmek 1.5 TL, kolada 5 TL fiyatı vardı.

Simdi 2 ekmek ve kola alıyorum 10 TL yetmiyor bile. Ekmeğin fiyatı 2 TL ve kolanın fiyatı 7.5 TL oldu.

Kısaca 1.5 TL daha eklemem gerekiyor 🤠

Her gün aldığını düsünürsen eğer kısaca düz hesap aradaki fark 100 TL yapıyor.

3.5 TL fark var. 1 yıl bile olmadı🤔
Siz ekmeği pahalıya alıyormuşsunuz Konya'da geçen yıl 90 kuruştu, 1 yaptılar. En son hali 1.10 kuruş oldu. :D

Eminim. Ocaktan beri 7, ondan öncesinde de 6'ya alıyordum. Siz nerden alıyorsunuz bilmiyorum ama marketlere bile 5 liraya gelmiyordur.

Siz ekmeği pahalıya alıyormuşsunuz Konya'da geçen yıl 90 kuruştu, 1 yaptılar. En son hali 1.10 kuruş oldu. :D

İstanbul da fırınlar da 2 TL artık ekmek 🤠

Geri
Yukarı