Koleksiyoncuyum diye dalga geçiyorlar

Arkadaşlarınızı beyninize sinyaller göndererek susturun.

Hocam ds koleksiyonu mu var bendede psp ps3 koleksiyonu var 13 yıllık aktif kullanıyorum herkes dalga geçiyor ama sarıyor. Geçen switch oled aldım fakat eski tadı tam vermiyor ds de güzeldir.

Arkadaşlarım zaten sıkıntılı tipler.
Benimde ;( ama en azından 2 çok iyi tanıdığım insanlar var

Arkadaşlar selamünaleyküm. Benim rahatsız olduğum bir olay var. Ben koleksiyoncuyum diye benim ile dalga geçiyorlar. Mesela bende bir telefon var Nokia'nın 2005 model dalga geçiyorlar. Sonra ben hala eski konsollarla oynuyorum diye dalga geçiyorlar. Sonra bende eski PC parçaları var diye dalga geçiyorlar. Arkadaşlarımda daha güncel PC yok ama var gibi davranıyorlar. Yemin ederim bıktım. Benim PC de çok iyi ama eski koleksiyonluk eşyalara merakım var. Ama dalga geçiyorlar. Anlamıyorum yani. O gün okula macOS X 10.2 DVD'si götürdüm baksınlar diye. "eskiciiiiii" diye bağırıyorlar. Bende jelatini üstünde Windows 98 var, bulursam resim atarım. Bunu PC'ye kur kullan diyorlar. Harbi bıktım. Yardımlarınızı bekliyorum.

İmkanım olsaydı retroya güncel donanımlardan daha fazla para harcardım şahsen 😀 Onları takma.

Yeni konular

Geri
Yukarı