Komik bir anınız paylaşır mısınız?

Eskiden biz sıraların vidalarını "hobi amaçlı" söküyorduk:), bir tane tahtayı söktük, tahtayı sırtlandık sınıfta geziyoruz, sonra taşıyamadım ağırdı, bir kızın kafasına düşürdüm, hep yalan söylüyordu bizim hakkımızda. İyi oldu, olayı geçiştirerek çözdüm :)

Güzel hobiymiş hocam :D

Arkadaşımın kırmızı kalemlerini çalıyordum o da hep yenisini alıyordu ben yine çalıyordum çocuk ağladı bir gün bende sana hediye vereceğim diyip hepsini geri vermiştim. Öğrense Allah'ıma kavuşturur beni 😆

Kavgalı olduğumuz çocuğun camına torpil atmıştık. Babasıyla birlikte evden çıkıp üzerimize yürüdüler. Biz bakkala kaçtık ama orada yakaladılar. Herkes birbirini suçlamaya başladı. En son ne oldu hatırlamıyorum ama güzel bir anıydı :D

Şu torpillerin derdini en çok Türk halkı çekti galiba :D

Yaklaşık bir yıl güvenlik olarak çalıştım. Bu sürede kuryeler ile çok sık muhatap olduğumdan, sürekli, "Kolay gelsin." diyordum.

Bir gün gece vardiyasında dekolteli elbise giyen bir kadın geldi. Daireyi aradım, kadının adını söyledim ve teyit sonrası kadını yönlendirdim. Kadın giderken ağzımdan, "Kolay gelsin." cümlesi çıkıverdi. O an durumu fark etmemle kadının yüzüne bakmam bir oldu. Bana attığı bakış ise unutulmayacak cinstendi.

Geri
Yukarı