Komik uzun anınızı anlatın

Asıl ben teşekkür ederim, sizin sayenizde güzel bir anı okudum. Çok güzel ustalıkla anlatmışsınız. Anı türünde yazılar yazabilirsiniz. Sözcükleri doğru bir şekilde kullanıp ve akıcı bir şekilde okunabiliyor. Otobiyografik roman da yazabilirsiniz. Neden olmasın ki?
Teşekkur ederim, daha önce de bu animi baska bir platformda anlatmistim, orada da çok akici anlattigimi ve hikaye gibi okuduklarini soyleyen arkadaslar vardi. Valla basimdan gecenleri siralayarak, detay vererek anlatiyorum, belki de kitap okumayi sevdigimden dolayi kelime seciminden dolayi yazi uzun olsa da akici oluyordur. Tavsiyeniz ve övgünüz için teşekkur ederim, kücük bir detay gibi gorunebilir ama belki de tüm gün bu övgünün pozitif enerjisini taşiyacagim, harika bir kelebek etkisi, teşekkürler🤗🤗😊
Şu yazıyı denetleyecek moderasyon ekibine çok üzüldüm. Hepsini okudum. Gerçekten çok güzel yazmışsınız.

Valla o detayi atladik, kusuruma bakmasinlar, dengesiz muavinin laneti onlari da buldu demek ki😂😂

Teşekkür ederim, daha önce de bu animi baska bir platformda anlatmistim, orada da çok akici anlattigimi ve hikaye gibi okuduklarini soyleyen arkadaşlar vardi. Vallahi basimdan gecenleri siralayarak, detay vererek anlatiyorum, belki de kitap okumayi sevdigimden dolayi kelime seciminden dolayi yazi uzun olsa da akici oluyordur. Tavsiyeniz ve övgünüz için teşekkür ederim, kücük bir detay gibi gorunebilir ama belki de tüm gün bu övgünün pozitif enerjisini taşiyacagim, harika bir kelebek etkisi, teşekkürler🤗🤗😊

Öncelikle merhaba, bu tarz anıları, başka konularda yazarken beni etiketler misiniz? Çok güzel bir anı okudum. Tekrardan teşekkür ederim. 22 yaşında biri olarak, bu tarz yazıları okumayı çok seviyorum. Durum betimlemesini ayrıntılı bir şekilde anlatmışsınız. Tek kelimeyle muhteşemdi. Tekrar tekrar okurum. İçtenlikle anlatmışsınız. Eminim güzel yerlerde olacaksınız. Çünkü bir gün herkes anılarınızı okumak isteyecek. Çok mutlu oldum gerçekten. İyi ki yazdınız buraya. Okuma fırsatım oldu. Rica ederim 🙂... Sağlıklı günler dilerim... İyi forumlar...

Öncelikle merhaba, bu tarz anıları, başka konularda yazarken beni etiketler misiniz? Çok güzel bir anı okudum. Tekrardan teşekkür ederim. 22 yaşında biri olarak, bu tarz yazıları okumayı çok seviyorum. Durum betimlemesini ayrıntılı bir şekilde anlatmışsınız. Tek kelimeyle muhteşemdi. Tekrar tekrar okurum. İçtenlikle anlatmışsınız. Eminim güzel yerlerde olacaksınız. Çünkü bir gün herkes anılarınızı okumak isteyecek. Çok mutlu oldum gerçekten. İyi ki yazdınız buraya. Okuma fırsatım oldu. Rica ederim 🙂... Sağlıklı günler dilerim... İyi forumlar...

Elbette bundan sonra benzer bir ani yazarsam öncelikle sizi etiketleyeceğim. Bu kadar beğenileceğini beklemiyordum ama siz ve diger birçok arkadas anımı beğenmişler, çok mutlu oldum. 😊öğretmenlik bölümü okuyorum ve belki de dediğiniz gibi gelecekte yazı yazma konusunda atılımlar yapabilirim. Ama en önemlisi sizin gibi övgülerle benim biraz utanmami biraz da sevinmemi sağlayan iyi insanlardir. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim, bundan sonra tekrar yazi yazarsam mutlaka sizi de etiketleyecegim, hatta düsündum de olsa olsa 3 hafta kadar çalıştığım bu muavinlik işinde rahatlikla bunun gibi 8-10 anı daha yazabilirim, komik, sinir bozucu, trajikomik gibi birçok absürd olay yaşadim. Firsat buldukça yine yazayim, saglikli gunler, guzel forumlar 😊😊

Beşiktaş maçındaydım. Daha çocuğum. Maçı kazanmışız maç bitmiş. Taraftar "s*x on the beach" marşını söylüyor. Eve gittik, anneme "anne s*x ne demek?" diye sordum. Sonra annem nereden öğrendin diye sordu. Ben de maçta duydum diyemedim çünkü bir daha maça gitmeme izin vermez diye korkuyordum. Sonra tabii yedim beş kardeşi, 2 hafta televizyon yasağı. Öyle bir anım.

@AngryKebab, çok teşekkür ederim 🙂. Sabırsızlıkla bekliyorum anılarınızı. Gerçekten muhteşem. Keşke anı kitabınız olsa da okusam. Öğretmen mesleği değerli... Hakkınızda hayırlısı olsun. Çok mutlu oldum gerçekten. Harikasınız. Bunu yazmadan olmaz. Sağlıklı günler dilerim. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı