Komik bir okul anınızı anlatın

Sömestır başlamadan 2 hafta önce oldu bu olay. Çarşamba günüydü. Okulda meğerse gezi varmış. Bizde 1.ders okuldan kaçıp o geziye gitmiştik. Hocalar döner falan ısmarlamıştı. Çok zevkliydi.

Sömestır başlamadan 2 hafta önce oldu bu olay. Çarşamba günüydü. Okulda meğerse gezi varmış. Bizde 1.ders okuldan kaçıp o geziye gitmiştik. Hocalar döner falan ısmarlamıştı. Çok zevkliydi.
Kameralardan wasted yemişiz yazan sizdiniz değil mi? @Sinan Engin v1

Lisede İngilizce dersindeyiz zilin çalmasına 10-15 dk var, aniden bir karın ağrısı bastırdı hocaya yüzümü ekşiterek WC'ye gidebilir miyim? Dedim, izin verdi gittim büyük abdestimi yapıyorum ama zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ki ikinci ders başlamış sınıfa girdim hoca neredeydin sen gelmedin dedi bende hocam bitmedi kusura bakmayın dedim kulağına. 😂🤣

4 yıl önce lisedeyken bizim sınıfta maymun diye tabir ettiğimiz bir arkadaş vardı sınıfta maymun gibi bağırıyordu sonra cama çıktı çığrınınca yan sınıflar falanda bağırmaya başladı müdür geldi maymunlar cehennemimi la bura deyip çocuğu okuldan attı. Kızlar gülmekten yere yığılıyordu.

Geri
Yukarı