Komşu ile yaşadığınız anıları anlatın

Makaleler
12
Bu konuda üst, alt veya yan komşu ile yaşadığınız anıları anlatabilirsiniz.

Bir gün evimde otururken üst kattaki daireden sesler gelmeye başladı. O kadar çok ses yapıyorlar ki ben de "Ses yapmayın!" diye bağırıyorum. Şikayet etsem nasıl kanıt göstereceğim? Ben şikayet ettikten sonra sessizlik çökerse boşuna şikayet etmiş olacağız. Bundan dolayı uyardım. Sonraki gün üst kat komşusunun taşındığını ve yeni komşunun geldiğini öğrendim. Yani eşya taşıma sesleriymiş. Tabii ondan sonra da gürültü yaptılar. Evde bebek var, bağırıyor ve bazen yere vuruyor. Gece gece uyumuyor, evin içinde geziyor. Artık nasıl bir durum olduğunu siz düşünün.

7-8 yaşındayken kendi yaşıtım karşı komşu kızına kapıyı çırılçıplakken açmıştım büllük falan meydanda tabii (kapıya gelenin o olmasından dolayı değil boşluğuma gelmiş direkt çıplak açmıştım). İşin garip yanı kızla hala görüşüyoruz ve o anı hatırlıyor mu bilmiyorum bile.
Sorsana merak ettim.

Uyuz olduğum bir komşu kızı vardı.
Sürekli bana laf söylüyordu. Bende de büyük bir şırınga var. İçine su doldurdum ve sonra ekstra spermle karıştırılmış su da ekledim balkondaydım. Kızın aşağıya inmesini bekledim ve sonra kızın kafasına şırıngadan spremli suyu boşalttım. O zaman 13 yaşındayım. Kız döl banyosu yaptı. Ama herkes normal su attığımı sandı. Hayatımda yaptığım en müq olaydı.

Kız süperman olmak istiyordu sperman oldu.

Son düzenleme:
Uyuz olduğum bir komşu kızı vardı.
Sürekli bana laf söylüyordu. Bende de büyük bir şırınga var. İçine su doldurdum ve sonra ekstra spermle karıştırılmış su da ekledim balkondaydım. Kızın aşağıya inmesini bekledim ve sonra kızın kafasına şırıngadan spremli suyu boşalttım. O zaman 13 yaşındayım. Kız döl banyosu yaptı. Ama herkes normal su attığımı sandı. Hayatımda yaptığım en müq olaydı.
Hocam tanıdığım güzel psikologlar var. İsterseniz size bir kaç randevu ayarlıyayım.

6 yaşlarındayım komşu çocuğu vardı 12 yaşlarında ve kiracıları vardı alt katlarında kirada oturan adamın oğlu 8 yaşındaydı 12 yaşında olan 8 yaşındakini gözümün önünde s... Ve ikisi de halinden gayet memnundu...
NOT: İkisi de erkekti.

Karşı komşumuz bilgisayarcıydı ama başka ilçede. Tabi benim de bilgisayar bozulmuştu o zaman 10 yaşındaydım. Adam dedi ucuza yaparım. Yapmıştı.

Ama şimdi farkediyorum ekran kartını yemiş. Taşındı zaten. Bir de şuan o bilgisayarı kullanıyorum.

3 ay önce yaşandı:
Annemler evde değildi 3 günlük, ben çöp atmaya çıkınca kapıyı açık unutmuşum eve geldim kapı aynı girdim içei inoodle yapıyorum falan sonra evin kapısı çaldı komşumuz gelmiş dedi ki kuzenim gelmişti 7.5 yaşlarında kilolu erkek çocuk gördünüz mü apatmanda falan dedi bende yok dedim yaptım noodle,'ı dizi izlemek için odamın kapısı açtım ne göreyim çcouk sandalyemde anlık bir noodlı yere düşürüyordum korkudan sonra çocuk hemen alt+F4 çekti ama ne yaptığını gördüm GTA oynuyordu. Sonra sen kaybolan çocuksun değil mi dedim özür dilerim sadece kapı açıktı bende girdim PC oynadım bir şey yapmadım falan dedi sonra aldım çocuğu kızdım komşuyu aradım geldi aldı özür dildi kızdı. Sonra buz gibi olmuş noodleı aldım bilgisayar başıan geçtm ne göreyim? Tüm oyunlarım silinmiş sadece GTA kalmış. Komşuyu aradım çocuk gitmiş bende adına özür diledi.
Hala kızgınım o velete.

13 yaşlarındayken mahallede bir komşumuz vardı(kadın), ben aşağıda oynarken camdan seslendi bakkala gitmem için, çıktım yukarı kapıyı çaldım. Kapıyı açtı bir de ne göreyim? Bikini ile çıktı karşıma. Hiç unutmam çok güzel bir anımdır. Bikini rengi maviydi.

Güzel anıymış hocam adresi hatırlıyor musun?

Olay uzun, yazmaya üşendim. Ama özetle;
Saygısızlık yapmadığım halde bana "saygılı ol" diyen komşum bana sokak ortasında herkesin içinde bağıra bağıra küfür etmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı