Komşuya Wi-Fi vermemek için bahane

Hocam kabalığa gerek yok ama siz haklısınız çünkü parasını siz veriyorsunuz arkadaşların dediği gibi Cihazın internet hızını düşürebilirsiniz Şifreyi değiştirebilirsiniz veya şifreyi değiştirdikten sonra eski şifreyi girerek bir sorunun olduğunu söyleyebilirsiniz☺️

Geçen ay komşuya Wi-Fi verdik vermez olaydık komşunun kızı hep başka Wi-Fi'ye bağlanmaya çalışıyor. Sonra "Wi-Fi gitti bağlar mısın?" Diyor. Her gün artık usandım.
Şifreyi değiştireceğim vermeyeceğim ama bu sefer aramız bozulacak şifreyi değiştirip komsunun inanacağı bahane biliyor musunuz?

Mac yasağı koyun en temizi Wi-Fi'ye bağlı olarak görülür ama internete bağlanamaz hem kafanızda şişmez.

Geçen ay komşuya Wi-Fi verdik vermez olaydık komşunun kızı hep başka Wi-Fi'ye bağlanmaya çalışıyor. Sonra "Wi-Fi gitti bağlar mısın?" Diyor. Her gün artık usandım.
Şifreyi değiştireceğim vermeyeceğim ama bu sefer aramız bozulacak şifreyi değiştirip komsunun inanacağı bahane biliyor musunuz?

Aran bozulsun reis bir şey olmaz kızlarına cihaz alacak paraları var ama 40-50 liraya bir Wi-Fi alacak paraları yok pes doğrusu.

Bir şey soracağım, siz niye mecbursunuz buna? Kendinizi niye uğraşmak zorunda görüyorsunuz? Hat sizin, wifi adı / şifre değiştirin, sorarlarsa bilmiyorum yada neti iptal ettik / modem pörtlemiş vs.. diyebilirsiniz. ana baba olarak bir zahmet ilgileniversinler yani. Yapıp yapıp salıyolar pes.

Yeni konular

Geri
Yukarı