Pc mi Konsol mu ?

Erhan Atay

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben tam bir oyun delisiyim. Yani oyun oynamayı çok severim. Sizce oyun oynamak için Pc mi Ps4 mü Xbox One mı almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum. Hangisini neden önerdiğinizi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler :)

asosyal

Hectopat
En iyi cevaplar
0
PC ler konsolların sunduğu imkanı sağlıyor (gamepad, tv) ama iyi bir sistem oluşturmak konsoldan daha pahalı olabilir.
Bence konsolların tek avantajı bazı oyunların sadece konsola çıkıyor olması.

KS
E

Erhan Atay

Hectopat
En iyi cevaplar
0
PC ler konsolların sunduğu imkanı sağlıyor (gamepad, tv) ama iyi bir sistem oluşturmak konsoldan daha pahalı olabilir.
Bence konsolların tek avantajı bazı oyunların sadece konsola çıkıyor olması.
Ama sonuçta konsollar uğraştırmıyor. Ömrü biraz daha çok oluyor. Yani verdiğin parayı 3-5 sene oynamak çıkarıyor diye düşünüyorum :)

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Eğer PS4 alırsan en az 6-8 sene arası oynayacaksın zira Sony geçen haftalarda bunun sözünü verdi. 8 sene destek verecekmiş ama en kötü 6 diyelim biz. Eğer bütçen 1.500-2.000 TL civarı değilse al konsol rahat et. Oyuncuysan alacaksın oyun konsolunu dalacaksın cihaza ve bekle God Of War 4 gelecek, gelincede ortalık yıkılacak.

KS
E

Erhan Atay

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Eğer PS4 alırsan en az 6-8 sene arası oynayacaksın zira Sony geçen haftalarda bunun sözünü verdi. 8 sene destek verecekmiş ama en kötü 6 diyelim biz. Eğer bütçen 1.500-2.000 TL civarı değilse al konsol rahat et. Oyuncuysan alacaksın oyun konsolunu dalacaksın cihaza ve bekle God Of War 4 gelecek, gelincede ortalık yıkılacak.
Zaten Sony Ps4ü bir sürü yeni oyunla birlikte getiriyor. Yani baya güzel oyunlar var oynanacak.

U

Umutb

Ziyaretçi
Beyler tamam PS 4 alırsa çok uzun süre oynayacak ama sizde biliyorsunuz ki Pc de alınana grafik performansının yarısını anca alacak hele ki yeni çıkacak oyunlarla birlikte.

RamsesJX

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Neden PS4 alıyorsunuz ? XBOX One bence daha iyi. Özellikle ona özel olarak çıkan RYSE oyununu oynamak için bile XBOX One alınır :)

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Beyler tamam PS 4 alırsa çok uzun süre oynayacak ama sizde biliyorsunuz ki Pc de alınana grafik performansının yarısını anca alacak hele ki yeni çıkacak oyunlarla birlikte.
Cidden merak ediyorum. Gündüzleri ne içiyorsun? Gerek sistem tavsiyelerin gerekse yorumların kelimenin tam manası ile süper...

Yukarı