Pc mi Konsol mu ?

Bu tamamen sizin oynadığınız oyunlarla alakalı birşey. Misal, FPS oyunları mouse + klaveyle oynamanın tadı bambaşka.

Diğer yandan GOW gibi sadece PS'ye özel çıkan oyunlar var.

Yani buradaki tercihiniz sizin hangi oyunları oynadığınız belirliyor.

Bu tamamen sizin oynadığınız oyunlarla alakalı birşey. Misal, FPS oyunları mouse + klaveyle oynamanın tadı bambaşka.

Diğer yandan GOW gibi sadece PS'ye özel çıkan oyunlar var.

Yani buradaki tercihiniz sizin hangi oyunları oynadığınız belirliyor.
Konsollara takılan klavye ve mouse var :)

- - - Güncellendi - - -

Ben Şuan Bir Ps3 Kullanıcası Olarak Konsollar İle Pc Sistemlerinin Karşılaştırılmasını Çok Saçma Buluyorum.İkisinin de Verdiği Zevk Ayrı Sunduğu Performans Farklı Falan Filan.Şunu Söyleyebilirim Bütçem Düşük Diye Ps4 Alacaksın Sonra Sağolsun Aral Game 1 Oyunu 200 TL ye Satılıyor.Bunun Gibi 5 10 Tane Oyun Aldığını Düşündüğün Zaman Konsolların Pekte Bütçe Dostu Olduğu Söylenemez.Bu Arada Pc'de Kopya Oyun Rahatlıkla Oynayabilirken Ps4 yada Xbox One Hangisini Alırsan Al Böyle Bir Şansın Olmayacak.Yok Ben Paşa Paşa Parasını Verir İsteğim Oyunu Alırım Sıkıntı Olmaz Diyorsan da Konsol Al O Zaman Ne Diyebilirim ki Başka :)
Aynen katılıyorum :)

Bu tamamen senin bütçen ile ilgini bir durum ve oyun anlayışın. Ps3 ü 3 kere sattım 4 kere aldım :D Hepsindede 100 er 200 er lira kar ile buda bir avantaj asıl önemli olan durum ise GOW serisi sırf bu oyun için bile istisnasız 4 ü alırım çıkıcak diyorlar bakalım :) Ayrıca PSN plus ın nimet lerinide unutmamak gerekiyor kullanıcılar için.

- - - Güncellendi - - -

Ben Şuan Bir Ps3 Kullanıcası Olarak Konsollar İle Pc Sistemlerinin Karşılaştırılmasını Çok Saçma Buluyorum. İkisinin de Verdiği Zevk Ayrı Sunduğu Performans Farklı Falan Filan. Şunu Söyleyebilirim Bütçem Düşük Diye Ps4 Alacaksın Sonra Sağolsun Aral Game 1 Oyunu 200 TL ye Satılıyor. Bunun Gibi 5 10 Tane Oyun Aldığını Düşündüğün Zaman Konsolların Pekte Bütçe Dostu Olduğu Söylenemez. Bu Arada Pc'de Kopya Oyun Rahatlıkla Oynayabilirken Ps4 yada Xbox One Hangisini Alırsan Al Böyle Bir Şansın Olmayacak. Yok Ben Paşa Paşa Parasını Verir İsteğim Oyunu Alırım Sıkıntı Olmaz Diyorsan da Konsol Al O Zaman Ne Diyebilirim ki Başka :)

Yalnız şunuda unutmamak gerekiyor korsan oyunlarda solo takılırsın alırsın bitirir 1 - 2 günde zevkini alır çöp edersin oyunu, ama bir Starcraft bir BF3 ün multisini oynamakdan asla vazgeçemezsin ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı