Konsolu PC olarak kullanmak

forcexe

Hectopat
Malum laptop fiyatları inanılmaz yüksek şu anda. Kendimce şöyle bir çözüm ürettim (özellikle şehir dışı üniversite için), çok daha ucuz bir fiyata Xbox Series S alıp, klavye mouse bağlayıp bilgisayar gibi kullanabilir, boyutu da küçük olduğu için yanımda taşıyabilirim. Konsolun içinde zaten halihazırda PowerPoint, Word vb. gibi program destekleri de mevcut. İhtiyacım olduğunda projeler de oluşturabilirim. Canım sıkıldığında açıp 1-2 oyun da oynayabilirim. Bana çok mantıklı geldi şu anda bu. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Konuyla alakalı faydalı olduğunu düşündüğüm bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanında bir süre PS4 Pro kullanıcısı olarak bilmeden yazıyorum. Klavye mause kullanarak oyunlarınızı oynayabilecek misiniz? Çünkü PS4 için ona uydurulmuş orjinal olmayan klavye sistemi vardı. Bazıları bir aparat alarak kullanıyordu fakat ne kadar verimli olduğu konusunda soru işaretleri var.

Son düzenleme:
Malum laptop fiyatları inanılmaz yüksek şu anda. Kendimce şöyle bir çözüm ürettim (özellikle şehir dışı üniversite için), çok daha ucuz bir fiyata Xbox Series S alıp, klavye mouse bağlayıp bilgisayar gibi kullanabilir, boyutu da küçük olduğu için yanımda taşıyabilirim. Konsolun içinde zaten halihazırda PowerPoint, Word vb. gibi program destekleri de mevcut. İhtiyacım olduğunda projeler de oluşturabilirim. Canım sıkıldığında açıp 1-2 oyun da oynayabilirim. Bana çok mantıklı geldi şu anda bu. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Konuyla alakalı faydalı olduğunu düşündüğüm bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de sizin gibi yapıyorum. Ama desteklenen oyunlar çok az. Fortnite ve Cod warzone dışında çok iyi oyun yok. Klavye mouse destekli. Bunun dışında 10 numara.

Bana öyle gelmedi hocam. Konsol, PC'nin yerini tutmaz.

Mouse'un imleci bile kullanmamak için başlı başına sebep Yener hocam. :D Ayrıca çok kısıtlı işler için kullanılabilir, bir çok şeyden sizi mahrum bırakır. Dizi/film izlenip internette gezinti vs vs.

Piyasadaki güncel oyunları açabilmek için almam gereken bilgisayarların fiyatları malum şu anda. O yüzden böyle bir çözüme gittim.
Anladım zaten hocam. Fakat tam olarak PC gibi olmaz.

Geri
Yukarı