Konuşmak istemediğim kişi sürekli benle konuşmaya çalışıyor

Yüz vermiyorum zaten ama şuna üzülüyorum ben iyi niyetli bir insanım kimseye kötülüğüm dokunmaz giderim bisküvi alırım gelirim sırama koyarım sonra montumu asmaya giderim gördükleri gibi deniz nasılsın canım benim falan yani sırf bisküvi için kendilerini küçük düşürüyorlar yüz vermiyorum ama yapacak bir şey yok sınıfımı değiştirmeyi düşünüyorum fakat diğer sınıflarda da boş yer yok o da mümkün değil.

Bence kız belli etmemeye çalışıyordu.
Hocam kız arkadaşımla sürekli konuşuyor arkadaşımın cevabı hep 31 oluyordu :D Buna rağmen kız soğumadı. Anlatamamışım orda.

Ona de ki, ben gayim. Eğer çocuk kızlardan hoşlanıyorsa güzel bir etki yapar, aksi taktirde geçmiş olsun.

Hocam kız arkadaşımla sürekli konuşuyor arkadaşımın cevabı hep 31 oluyordu :D buna rağmen kız soğumadı. Anlatamamışım orada.

Anladım. Benim de herhalde bu arkadaşa direkt olarak yol vermem gerek.
Ona de ki, ben gayim. Eğer çocuk kızlardan hoşlanıyorsa güzel bir etki yapar, aksi taktirde geçmiş olsun.

Kanka çocuk değişik bir çocuk bizim okul Anadolu yani her şeyi espri olarak anlıyorlar desemde anlatamam.

Kanka çocuk değişik bir çocuk bizim okul Anadolu yani her şeyi espri olarak anlıyorlar desemde anlatamam.
Espri olarak algılarsa dön arkanı de, onu da espri algılayıp arkasını dönerse sıyırmaya başla bakalım hâlâ espri olarak algılayabilecek mi?

Espri olarak algılarsa dön arkanı de, onu da espri algılayıp arkasını dönerse sıyırmaya başla bakalım hâlâ espri olarak algılayabilecek mi?

1. direkt olarak yüzüne söylemek daha iyi şahsen gay olmak benim için utanç kaynağı olur. Ve 2. yani herkese yaymaya çalışacaktır böyle bir şeyi.

Geri
Yukarı