Konya'da TürkNet alınır mı?

katmel

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
TTnet'den memnun değilim, TürkNet almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla Konya'da TürkNet bayisi yok. Nasıl alabilirim? Ayrıca Konya'da kullanan varsa memnun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Türknet'in bayi sistemi yok ki bu bence de iyi bir şey. Sonuçta yıl 2019 ve her şey dijitalde. Türknet şu an bulunduğunuz bölgede YAPA(Türknet'in kendi altyapısı) yoksa Türk Telekom'un altyapısını kullanıyordur. Yani bulunduğunuz bölgede TT(Türk Telekom) altyapısı ne kadar iyiyse Türknet o kadar iyi olabilir. Örnek verecek olursak benim bulunduğum semtte TT altyapısı iyi ve Türknet'te bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca bir ay bedava kod kullanıp, 120 TL'ye kadar cayma bedeli ödeme kampanyasını da kullandığım için internetimi çok ucuza kullanıyorum. Sizde bir ay bedava Türknet kullanmak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz. Böylece hem ben hem de siz kazanırsınız.

Not: Müşteri hizmetleri(MH) hakkında da bir sıkıntım yok. Telefondakinden farksız. Zaten telefonda MH olsa "Modemi kapat aç. Olmuyor mu? Tamam arıza kaydı bırakalım." demekten öteye gidemez.
TürkNet'in bayilik olayı yok, her şey internet sitesi üzerinden hallediliyor diye biliyorum. Evrakları postalamak gerekiyor sadece. Ayrıca Konya'da TürkNet için şöyle bir yorum var:

Türknet'in bayi sistemi yok ki bu bence de iyi bir şey. Sonuçta yıl 2019 ve her şey dijitalde. Türknet şu an bulunduğunuz bölgede YAPA(Türknet'in kendi altyapısı) yoksa Türk Telekom'un altyapısını kullanıyordur. Yani bulunduğunuz bölgede TT(Türk Telekom) altyapısı ne kadar iyiyse Türknet o kadar iyi olabilir. Örnek verecek olursak benim bulunduğum semtte TT altyapısı iyi ve Türknet'te bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca bir ay bedava kod kullanıp, 120 TL'ye kadar cayma bedeli ödeme kampanyasını da kullandığım için internetimi çok ucuza kullanıyorum. Sizde bir ay bedava Türknet kullanmak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz. Böylece hem ben hem de siz kazanırsınız.

Not: Müşteri hizmetleri(MH) hakkında da bir sıkıntım yok. Telefondakinden farksız. Zaten telefonda MH olsa "Modemi kapat aç. Olmuyor mu? Tamam arıza kaydı bırakalım." demekten öteye gidemez.

Çözüm
iki şansın var
eğer alt yapın sorunsuz şekildeyse ve müşteri hizmetlerine ihtiyaç duymazsan alabilirsin (türknetten arızalara fiziksel müdahale bekleme türk telekom ekipleri gelip bakıyorlar ve genellikle kendi müşterileri olmadığın için seni sallamıyorlar )
2. ise altyapında sık sık kopmalar yaşıyorsan alma derim çünkü müşteri hizmeti , destek kaydı diye süründürürler sonuç da alamazsın

Yeni konular

Geri
Yukarı