Sizce TürkNet alınır mı?

Emircan34

Centipat
Adres: İstanbul / zeytinburnu.

Ekran Alıntısı 2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
11 Nisandan bu yana bağlantı sürecindeyim.
Vdsl uyumlu bağlantı kullanıyorlar hızları cok iyi. Modemim adsl olduğu icin paket değişimine başvurdum 3 gündür bekliyorum hala bir gelişme olmadı.
Yardımcı olabilecek varsa rica ediyorum bilgi verin.
Modemin ADSL ise TürkNet in uygulamasına cepten giriş yap orada teknik destek menüsünün altında teknik bilgiler başlığına tıkla yapa profilini kesintisiz seç ve kaydet 3-4 saniye geçtikten sonra bağlantı yenileye tıkla yaklaşık 1 dk geçtikten sonra modemin ADSL sinyali geleceği için çalışacaktır. Yine ayni şekilde VDSL modeme geçerkende yapa profilini standart yada oyun kısmına alıp vdsl e geçebilirsin bu kadar basit

Modemin ADSL ise TürkNet in uygulamasına cepten giriş yap orada teknik destek menüsünün altında teknik bilgiler başlığına tıkla yapa profilini kesintisiz seç ve kaydet 3-4 saniye geçtikten sonra bağlantı yenileye tıkla yaklaşık 1 dk geçtikten sonra modemin ADSL sinyali geleceği için çalışacaktır. Yine ayni şekilde VDSL modeme geçerkende yapa profilini standart yada oyun kısmına alıp vdsl e geçebilirsin bu kadar basit
Teknik bilgiler kısmında herhangi bi seçenek yok.

Adres: İstanbul / zeytinburnu.

Eki Görüntüle 542777
Hocam kesinlikle geçmelisin. Ben Malatya da yaşıyorum 2 ay önce Turknet e geçtim. Şuan 100mbit download 8 mbit uploud alıyorum ve aktif altyapı da değilim. Sen aktif altyapıya sahipsin. Download uploud ne verebiliyorsa veriyorlar. 50 download 50 uploud gibi

Hiç bir seçenek yok.

Dosya Ekleri

• C9D55FDA-F809-494E-8A78-DF1A17705E1D.png
    C9D55FDA-F809-494E-8A78-DF1A17705E1D.png
    37,9 KB · Görüntüleme: 32
Kesinlikle ve gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İnternet hızları çok iyi. Tek sıkıntıları Müşteri temsilcisi konusunda. Destek kaydı bırakıyorsunuz, hızlı çözüm sağlasalarda bazen görüşmek gerekiyor işte o noktada biraz uğraştırıcı. Ama sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Kesinlikle ve gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İnternet hızları çok iyi. Tek sıkıntıları Müşteri temsilcisi konusunda. Destek kaydı bırakıyorsunuz, hızlı çözüm sağlasalarda bazen görüşmek gerekiyor işte o noktada biraz uğraştırıcı. Ama sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim.
Benim paketler kısmında altyapım desteklediği halde 75 MBPS lik paket gözükmüyor ne yapmalıyım(Destek açtım geri dönüş yok)

Geçen haftaya kadar benim de 35 Mbps idi sonra bir baktım 75 Mbps desteği gördüm. Hemen cep telefonunuzda uygulaması varsa paket değişikliğine girmeniz gerekli sanıyorum 9 Tl farkla yaptım ben. Sİzde bir deneyin isterseniz.

Siteye sırf başlığı gördüğüm için kayıt oldum.

Uzak.durun tamamiyle sahtekar bir firma.

Sorun yaşamazsanız. şansınıza güveniyorsanız alabilirsiniz peki ya sorun çıkarsa?

uzun uzadıya vaktinizi almayacağım.

Bağlandığı günden itibaren sorun yaşadım, evime.ucretli kontrol için ekip bile geldi cozemediler (sorun ttnet ten kaynaklı müşteri kaynaklı bir durum yok)

fotoğrafları da yüklüyorum inanmazsaniz hepsini de yüklerim...

08.02.2020 tarihinde bağlantım yapılan Turknet'e 07.03.2020 tarihinde iptal faksini gönderdim, (1 ay süresi dolmadan) faks ulaştı hatta sistemlerine kaydettiler...

Bu arada faksı daha erken gönderecektim de sürekli çözüyoruz bize zaman verin çözeceğiz vs vs vs

Peki sonra ne oldu?

Screenshot_20200424_113557.jpg
Screenshot_20200424_113623.jpg
Screenshot_20200424_113557.jpg
Screenshot_20200424_113623.jpg
bu
Kanunen işleme koymaları gereken iptal faksını işleme almadılar ve bana 2 AYLİK FATURA ÇIKARDILAR!!

daha dogri düzgün kullanmadığım interneti iptal etmedikleri gibi 14.03.2020 tarihinde iptal edip 2 AYLİK FATURA ÇIKARDILAR.

Kendileriyle davaliğız su anda...

Yok taahhüt yok yok istediğin zaman iptal edebilirsiniz yok kanun var falan inanmayin, kanun önce öde sonra gel başvur diyor bunlarda buna güvenip milleti dolandırıyorlar ne koparsak kar hesabı..

KISACASI BAŞINIZ AĞRIR SONRA

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı