Kopya çekerken yakalandım

Beni öğretmen bu sınav kopya çektiğim için öğretmen masasına alıcağını söyledi, bida kopya çekmiyim diye. Ama işlemez biz gene ne yapıcağımızı biliyoruz.
Bir şey diyeceğim ve aşırı şaşıracaksınız. Lütfen kendi iyiliğiniz için dersinize çalışın.

Geçmiş olsun kardeşim kırmızı veya tükenmez kalemle yazmadıysa bir şey olmaz. Sanki kendisi gençliğinde hiç kopya çekmedi.

Konularınız basit. Oturun ve sakince mantığını kavrayın konunun. Yapamıyorum diye kestirip atmayın. Gerekirse en temelinden başlayıp çalışın. YKS dönemi iyi üniversite için her türlü öğreneceksiniz zaten.

Geçmiş olsun YKS de OBP puanın yüzünden 5K kişinin gerisine düşersin artık. Bir daha çekerken dikkatli ol.
İlk 100K'ya girerse o kadar atmaz. Sağlam yığılmaya denk gelmesi lazım sadece bunun için. 100K altında da sadece o sınav yüzünden o kadar atmaz.

Herkese merhaba. Bugün matematik sınavı vardı ve ben hiç yapamam matematiği. Bu yüzden kopya çekme kararı aldım. Ama çok amatörce bir iş yaptım ve yakalandım sadece 4-5 soru çözebilmiştim. Hoca kağıdıma k yazdı fakat kağdımı almadı. Hocaya sorduğumda metmatik hocanla konuş dedi şimdi ne olacak?
Hocaya bağlı ne olacağı. İyi biriyse uyarır. Kötüyse k girilir karneye.

Yeni konular

Geri
Yukarı