Kopya çekme tavsiyesi

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar başlık biraz değişik gelebilir ama sınıftaki herkes bu hafta sınavlarda full kopya çekti. Daha sonuçlar açıklanmadı ama ben hiç kopya çekmedim. Diğerleri benden yüksek alırsa haksızlık zoruma gider :F (Matematik 0. Şaka değil gerçekten 0)
Fakat diğer dersler (Fizik dahil) çok iyi. Kopyayı matematikte çekmeyi düşünüyorum pazartesi günü. Öneriniz var mı ? (Kelebek sistemi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Formülleri pdf haline getir altına formülün adını yaz. Daha sonra telefonuna adobe acrobat indir oradan arama ile direk formüle ulaşabilirsin. Telefon kılıbın, telefonun ve pantolonun siyah renkse işin biraz da kolay tabi sınıfta hafif karanlık olmalı. Bacak bacak üstüne at hocanın olduğu taraftaki bacağın üstte olsun böylelikle siper görevi görmüş olur. Ha unutmadan tuş kilidini kaldır olurda birşey olursa ana ekrana dön ve arkada çalışan adobe acrobatı kapat. Böylelikle hocaya göre değişebilir ama uğraşmaz bile.
Ha birde hoca yanında dolaşıp durursa telefonu bacağını arasına koyup gittiği zaman kolaylıkla kaldığın yerden devam edebilirsin. Ha şunu da unutma bu yöntem senin gelecekte üniversite sınavında zorlanmana neden olabilir. Kolay gelsin, sınavı kopyayla değilde zihnindeki bilgilerle yapman dileğiyle...

Formülleri pdf haline getir altına formülün adını yaz. Daha sonra telefonuna adobe acrobat indir oradan arama ile direk formüle ulaşabilirsin. Telefon kılıbın, telefonun ve pantolonun siyah renkse işin biraz da kolay tabi sınıfta hafif karanlık olmalı. Bacak bacak üstüne at hocanın olduğu taraftaki bacağın üstte olsun böylelikle siper görevi görmüş olur. Ha unutmadan tuş kilidini kaldır olurda birşey olursa ana ekrana dön ve arkada çalışan adobe acrobatı kapat. Böylelikle hocaya göre değişebilir ama uğraşmaz bile.
Ha birde hoca yanında dolaşıp durursa telefonu bacağını arasına koyup gittiği zaman kolaylıkla kaldığın yerden devam edebilirsin. Ha şunu da unutma bu yöntem senin gelecekte üniversite sınavında zorlanmana neden olabilir. Kolay gelsin, sınavı kopyayla değilde zihnindeki bilgilerle yapman dileğiyle...
Bizde telefonları topluyorlar öyle olabilir en iyisi çekmemek.

Küçük dikdörtge kağıda 10 cm falan olacak şekilde hazırla. Anlamadıgın konuları not et arkalı önlü sonra katla 4 kat olsun. En arkaya veya en öne geç. En öne geçersen hoca fark etmez çünkü hep arkada gözü olur. Kopya çekmeden önce sınava çalışmalısın. Yoksa yapamazsın. Birazcık da cesaret olmalı.

Çekiş şekli şu şekilde. Sınav kagıdının altına koy kopyayı veya silgi altına. Eğer hoca seni fark eder yaklaşırsa hocam bir gelir misiniz şu soruyu anlamadım de. Geri gidecektir. Eğer ki gelirse heyecanlanma ve zor bir soruyu göster. Ayrıca gelene kadar mümkünse kağıdı hemen elinde yuvarlayıp küçült ve çöp kutusuna dogru fırlat. :D

Unutma ne yaparsan kendine yaparsın. :)

Şahsen sıraya formul yazmışlığım var ama matematikte tek düze soru gelmediği için kopya çekmek pek anlamlı olmuyor. Kelebekte yerin belliyse sınıfa gittiğin anda sırayı doldurmaya başlayabilirsin eğer ki sıralarınız şu sarı ve eski sıralardansa. :LOL:

Geri
Yukarı