Kopyala-yapıştır yapan üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cidden Corsair HS35 yerine bu markanın, daha doğrusu modelin önerilmesini aklım almadı ve hiçbir zaman almayacak.

HS35 kırılıyor ki bana göre burada %50 tasarım %50 kullanıcı hatası var, kırılsa bile firma yenisini yolluyor. Ben buna bile güvenerek alırdım.

Onu da geçtim, Drop Plus üzerine marka basılarak daha pahalıya satılan bir ürün. Yani Aliexpress'ten aynı ürünü ya da daha iyisi ucuza alanlar var. Ayrıca garantisinin de Corsair kadar pürüzsüz olacağını düşünmüyorum.
Hocam HS35'i kullanıp da memnun olmayan çok var. Bence MH321 en iyisi ama stok gelmiyor.

Drop Plus normalde ben de önermezdim. Hatta kimse önermiyordu sonra bir anda patladı. İtiraf etmeliyim ki ben de @Samotne Ciasteczka öneriyor diye önerdim.

Garanti konusunda haklısınız. Rampage gibi bir firmanın garantisi Corsair kadar iyi olamaz.

1. görselde arkadaş galiba haziran ayında PC toplayacak. Doğal olarak haziran ayında açın diyor. 2. görselde ise arkadaş, günlerce evden çıkmamış ve ilk defa çıkınca doğal olarak hamlanmış ve arkadaşta "hamlanmış" demiş. 3. görsele bir şey demiyorum. 4. görselde ise sizin attığınız kulaklıklardan ek olarak Gamenote olanı eklemiş. 6. görselde şaka amaçlı mizah yapmışlar. (Şahsi fikirlerimdir.)

Neden? Yoksa 10-15 bin civarı mesajı olan biri Rampage çöp falan mı yazdı yoksa?
RM750 ve SHP650 vakası da bunun gibi oldu. SHP650 öneren birine JonnyGuru kesilen arkadaşlar gidip Aerocool VX Plus öneriyorlar ilginç bir şekilde.
10-15K'lı mesajı olan birisi "çöp" falan yazmadı. Son dönemlerde şikayet oranı fazlalaştı. Bunun üstüne konu açıldı. İnternette şikayetler dolmaya başladı son günlerde. Bu konuya bakınız;

Onu da geçtim, Drop Plus üzerine marka basılarak daha pahalıya satılan bir ürün. Yani Aliexpress'ten aynı ürünü ya da daha iyisi ucuza alanlar var. Ayrıca garantisinin de Corsair kadar pürüzsüz olacağını düşünmüyorum.
Ürünün kalitesini sorgulamıyorum, ki ekipman konularına da pek fazla girmemeye çalışırım bilgi sahibi olmadığım için. Kalitelidir, ürünü öneririm, kaliteli olup olmadığı yönünde pek bir araştırma yapmadım ekipmanlarla pek ilgilenmediğim için. Ama bu ürünün önerilmesi de @87546 adlı arkadaşın "ben bu kulaklığı öneriyorum" demesiyle herkesin kopyala-yapıştır yapmasıyla oldu. Ki girsem bile bilgi edinemeyeceğim konular, ürünler ne durumda bilmem ama; yapılan öneriler öneriler ezbercilikten dolayı "çöp".

Önceden çöp olan Rampage Drop Plus mıdır nedir, artık önerilmeye başlandı nedense. Diyeceklerim bu kadar.
Sonradan iyi bir ürün olduğunu fark ettik. Bunda öncü @MisakiTaro.
Şimdi ise önerilmiyor pek.
Stoğu kalmadı.
Ben mouse, klavye hiç önermem. İş kullanıcıda bitiyor. Kimisi yassı mouse sever, kimisi klavyede bilek desteğiyle daha rahat eder.
Orası tabii ki öyle ancak mouse önerisi istiyorsa elinin büyüklüğünü, tercihini ve tutuşunu sorarım genelde. Ona göre. Haklısınız aslında, beğendiyse ve aldığında severek kullanıyorsa iş bitmiş.
Cidden Corsair HS35 yerine bu markanın, daha doğrusu modelin önerilmesini aklım almadı ve hiçbir zaman almayacak.
HS35'in mikrofonu vızıldıyor ve sürücü kalitesi olarak Drop Plus daha üstün.
HS35 kırılıyor ki bana göre burada %50 tasarım %50 kullanıcı hatası var, kırılsa bile firma yenisini yolluyor. Ben buna bile güvenerek alırdım.
Malzeme kalitesi berbat. Burada kullanıcı sorunu bulunmamakta. JD 710 gibi bir kulaklığı kaç kere duvara fırlattım, hala bal gibi çalışıyor diyen bir üye vardı mesela?
Segment garanti olarak artık üzmüyor. Ek olarak her fason mal çöp değildir.

Kopyala yapıştır olayına katılıyorum. Özellikle @Anil Alkan'ın yüksek ihtimal benim de dahil çoğu rehberden kopyala yapıştır yapıp ve nasılsa berbat ürünler önerdiği rehberler yapmayın arkadaşlar. Araştırın.

1. görselde arkadaş galiba haziran ayında PC toplayacak. Doğal olarak haziran ayında açın diyor. 2. görselde ise arkadaş, günlerce evden çıkmamış ve ilk defa çıkınca doğal olarak hamlanmış ve arkadaşta "hamlanmış" demiş. 3. görsele bir şey demiyorum. 4. görselde ise sizin attığınız kulaklıklardan ek olarak Gamenote olanı eklemiş. 6. görselde şaka amaçlı mizah yapmışlar. (Şahsi fikirlerimdir.)
Hocam, fark etmediniz galiba. Bakın görsellere neredeyse hepsinde kopyala yapıştır yapıyor.

Aldıktan 1 ay sonra gıcırdamaya başladı.
Ve plastik git gide sertleşmeye başlıyor gibi hissediyorum yani bir anda kırılacak gibi.
Neyse ki 2-3 tane konu gördüm bu konuyla alakalı.
Corsair RMA kırılan HS 35'ler yerine yenisini gönderiyormuş.
Mutlu oldum duyunca.
Ses kalitesi soranlar varsa 300 TL için iyi ama 400 veya üstü asla etmez.

Kopyala yapıştır olayına katılıyorum. Özellikle @Anil Alkan'ın yüksek ihtimal benim de dahil çoğu rehberden kopyala yapıştır yapıp ve nasılsa berbat ürünler önerdiği rehberler yapmayın arkadaşlar. Araştırın.

@Anil Alkan'ın yaptığını karıştırmayalım, kendince bir şeyler denemiş, zamanla daha iyisini yapmaya çalışır, umarım.

Ama sırf orada konuştuk diye mesajlarınıza kızgın atması garibime gitti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı