Koronavirüs sonrası tad alamamak

218524

Hectopat
Yaklaşık 1 yıl kadar önce korona oldum. 2 hafta kadar sürdü düzelmem. Korona olduğumdan beri tad almam bozuldu. Eskiden zevk alarak yediğim şeylerden 1 yıldır tad alamıyorum. Bazı şeylerin tadı kötü geliyor, midemi bulandırıyor ve yiyemiyorum (yumurta vs. gibi). Çoğu bozulmuş yiyeceklerin bozulduğunu tadlarından anlayamıyorum. Yemek yemek zevksiz bir halde, saman yiyorum sanki. Normalde 3-4 haftada düzeldiğini biliyorum ama 1 yıla yakın oldu, çok az bir düzelme var. Bunun için hangi doktora/bölüme gitmeliyim? Düzelebilecek bir sorun mudur?

Sorumsuz bir ailem olduğundan gidemedim bir türlü. Test yaptırırken bile bir şeyin yok diye başımın etini yediler. Artık reşit olduğumdan kendim gidebiliyorum, öncesinde yanımda birisi olmadan kabul etmiyorlardı.

Sadece hangi bölüme gitmeliyim onu öğrenmek istiyorum.

Benim de koku almamda problem var Soğan Beyaz peynir ve ayıptır söylemesi koltuk altı kokusu yanmış lastik gibi geliyor 6 aydır böyle doktorla konuştum iyi kurtulmuşsun dedi arada bir tuhaf kokular alıyorum bazen güzel şeyler oluyor etrafıma sorduğumda böyle yalap şalap gidiyoruz işte.
Sorumsuz bir ailem olduğundan gidemedim bir türlü. Test yaptırırken bile bir şeyin yok diye başımın etini yediler. Artık reşit olduğumdan kendim gidebiliyorum, öncesinde yanımda birisi olmadan kabul etmiyorlardı.

Sadece hangi bölüme gitmeliyim onu öğrenmek istiyorum.
Alo 182 var arayıp danışabilirsin yardımcı oluyorlar hatta hastaneden randevunu bile alıyorlar MHRS Telefon hattı.

Geri
Yukarı