Kilo alamamak

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhabalar, uzun zamandır kilo alabilmek için kendimi zorluyorum. Birazcık kilo almıştım ancak bir anda iştahım kesildi. Ne sabah ne akşam bir şey yiyebiliyorum. Acıktığımı unutuyorum resmen. Aç olduğumu biliyorum ama bir şey yiyince mide bulantısı, karın ağrısı geliyor. Baya bir zayıfladım.
Spor yapmayı da 3 hafta öncesine kadar bıraktım ve her yerim eridi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki yeterince zorlamıyorsun.🙂
Tamam.

Boy kilo yaş salarsanız daha düzgün yorumlar yapılabilir
1.58 43 kilo. 45 olmuştum tekrardan düşmüşüm.

İştah arttırıcı bir ilaç kullanın, herhangi bir hastalığınız olabilir eğer yemek yerken karnınız ağrıyor ve mideniz bulanıyor ise.
Hastalık yok aslında. Bir anda iştahım gidiyor anlamıyorum. Bir gün tabaktaki her şeye yemeye zorluyorum kendimi özellikle babam günlük nasıl besleniyorsa aynı şekilde yedim.
O gün mükemmel yediysem diğer gün bir şeyler oluyor asla acıkmıyorum gibi.

@mr.esat

Tamam.

1.58 43 kilo. 45 olmuştum tekrardan düşmüşüm.

Boy kilo endeksine göre ortalama 55 kilo olmalısınız kilo almak için karbonhidrat içeren ürünlerden bol bol tüketmeli keçi boynuzu özü tahin pekmez gibi iştah açıcı karışımlardan deneyebilirsiniz karın ağrısı mide bulantısı gibi durumlarda fazla zorlamamalı öğün saatlerinizi arttırmalısınız

Boy kilo endeksine göre ortalama 55 kilo olmalısınız kilo almak için karbonhidrat içeren ürünlerden bol bol tüketmeli keçi boynuzu özü tahin pekmez gibi iştah açıcı karışımlardan deneyebilirsiniz karın ağrısı mide bulantısı gibi durumlarda fazla zorlamamalı öğün saatlerinizi arttırmalısınız
Teşekkür ederim.
Evde bir tane karışım var içinde arı sütü, tahin, bal ve tarçın gibi şeyler varmış yardımcı olur mu?

Geri
Yukarı