Koronavirüs vaka sayısı 359'a yükseldi, kayıp sayısı 4'e yükseldi!

Hayır, bulaşmaz. Rahat olun. O kişi temizliğine dikkat edip, ellerini sık sık dezenfekte ederse (kolonya veya sık yıkamak gibi) o zaman hiçbir sıkıntı olmaz.

Havadan çok rahat bulaşan bir hastalık bu maalesef. Yani etrafta biri bu hastalığı taşıyorsa çok riskli.
Bunu virüs sağlamıyor ki? Home Office olarak yaklaşık 1 saat önce işimi bitirdim. :D kuyruk acınız ne acaba çok merak ettim.
Herkes sizin gibi şanslı değil.

Devlet kalkıp şunu demediği sürece insanlar dışarda olup çalışmaya devam eder arkadaşlar. Devletin bu desteği sunması gerek bizdede bu ekonomi olmadığı için çalışmak zorunda olan kısım dışarıda olacak maalesef ki.

Eki Görüntüle 517193
TC'nin böyle bir şeyi kaldırılmasına imkan yok.

• Maskede o virüsten korunmak için filtre yok.
  • Maskenin etrafında zamanla oluşan nemi tekrar tekrar solumak enfeksiyona yol açar.
  • Maske kayar, oynar ve elinizle anlık bir şekilde düzeltirsiniz, eliniz suratınıza temas eder.
  • Aynı maskeyi diğer günlerde kullanan insanlar var.
Beni ikna ettiniz açıkçası 🤣. Bu reklamda ki(hani şu mucize doktorun oynadığı) orda bile maske takın diyor,bunu söyleten akılsızın bunları biliyor olması lazım değil mi ? :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı