Can kaybı 725'e, vaka sayısı 34 bin 109'a yükseldi

Evde oturmasını bilseler keşke. Bizim burada herkes dışarıda. Küçük yer bir de yaşadığım yer.

Sokağa çıkma yasağı olmadığı sürece bir anlamı yok. Mesela benim babam da iş dolayısıyla dışarı çıkıyor benim evde karantinada kalmamın çok da bir anlamı kalmıyor. Ama yine de karantinaya devam.

Sağlık Bakanı Koca, 24 saatte vaka sayısının 3 bin 892, vefat sayısının 76 olduğunu, toplam vefat sayısının 725'e, vaka sayısının 34 bin 109'a ulaştığını bildirdi.

Can kaybı 725'e, vaka sayısı 34 bin 109'a yükseldi
Kesinlikle vefat sayıları gerçek değil. Ölen kişilerin ölüm nedenlerine zatürre, solunum yetmezliği yazılıyor. Her gün 2-3.000 vaka çıkıyor ve her gün nasıl oluyorsa 70 küsür insan ölüyor. Halkı paniğe sokmamaya çalışıyorlar ama durumu daha da kötü yapacaklar.

Sokağa çıkma yasağı olmadığı sürece bir anlamı yok. Mesela benim babam da iş dolayısıyla dışarı çıkıyor benim evde karantinada kalmamın çok da bir anlamı kalmıyor. Ama yine de karantinaya devam.

Haklısın kanka benim babamda gidiyor işe. İşe gidenler için bir şey demiyorumda keyfi gezmeye çıkan çok fazla. Halen pazarda kuruluyor millet pazara akın ediyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı