Koronavirüs vaka sayısı 359'a yükseldi, kayıp sayısı 4'e yükseldi!

Dediğiniz gibi de olabilir hepsinin çok önemli işi de olabilir. Daha uzmanlar bile niye böyle diyemiyor. Virüs çıktı diye herkes işini gücünü bırakıp evine kapanamıyor malûm. Evden Rahat rahat yazmak kolay.
Evet, evde şu an yatağımda uzanıyorum, şarkımı dinliyorum, Sosyal'de takılıyorum, yazıyorum ve çok rahat. O zaman dışarı çıkıp dolaşabilirsin.

Belki onların da acil işi çıktı. Burası İstanbul. Yaşamak istiyorsan dışarda kalman lazım. Yiyeceklerimizin gökten zembille inecek hali yok değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gülüyorum size ve sizin gibilere.

Ulan her şey normaldi 2 gün önce kuzene gittim orda 1 gün kaldım bir baktım her yer talan olmuş. Ne Bim'de ne A101'de ne Şok'da hiçbir yerde makarna ve un kalmamış. En son Pehlivanoğlu'na girdik 1KG un 14TL mi neydi 😀 Şimdi eve geldim PC'yi açtım sanki evden 2 gün ayrıldım tüm dünya değişmiş gibi geldi. Yani bu kadar ciddiye almıyordum bugün eldiven taktım elime.

Devlet kalkıp şunu demediği sürece insanlar dışarda olup çalışmaya devam eder arkadaşlar. Devletin bu desteği sunması gerek bizdede bu ekonomi olmadığı için çalışmak zorunda olan kısım dışarıda olacak maalesef ki.

sdasadsdaasdasd.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı