Koronavirüs vaka sayısı 947'ye yükseldi, kayıp sayısı 21'e yükseldi

Dinlerin çökmesini şahsen umursamıyorum. Hatta çok daha iyi olur, bu sayede her şey mantık ve bilim üzerine kurulu olur. Ancak bu virüs dediğiniz gibi unutulmayacak, özellikle İtalya hep ağızlarda gezecek.
Yanlış öngörü. Eksik daha doğrusu. Kaçırdığın bir nokta var. Camiler kapatıldı. Olaylar arttığı zaman "Camileri kapattığınız için bunlar bu kadar artıp başımıza geldi. Böyle yaptığınız için cezalandırılıyoruz." diyecekler. Eğer ibadet evleri açık kalmasına rağmen olaylar büyüseydi o zaman belki biraz olabilirdi. Kendini müslüman zanneden yobazlarla dolu her taraf. Farkında değiller en çok kendileri zarar veriyorlar dinimize.

Dinlerin çökmesini şahsen umursamıyorum. Hatta çok daha iyi olur, bu sayede her şey mantık ve bilim üzerine kurulu olur. Ancak bu virüs dediğiniz gibi unutulmayacak, özellikle İtalya hep ağızlarda gezecek.
Amerika daha çok etkilenecek virüsten. Şu anki veriler o yönde. Aynı şekilde Türkiye de. İkisi de İtalya'dan çok etkilenecek. İtalya'nın 15-20 gün kadar gerisindeyiz biz şu an. Umarım ciddi kayıplar olmaz ancak istatistik bunu söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zeka seviyesi önemli 🤠
Yorumları okudum, birçok insan artık dinlere yönelmeyi bırakıyor gibi. Şahsen çok sevindim, yok oluşunu kola ve cips ile izleyeceğim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zeka seviyesi önemli 🤠
Amca zaten kavşağı dönünce mis gibi ahiret hayatı seni bekliyor? Bu ne korku? 🤣

Geri
Yukarı