Korsan hakkındaki görüşleriniz

Bir sürü insan şirketler ülkeye göre şekillendirmeli diyor sizce bu şirketler bunu düşünemiyor mu ama ülkemizdeki kur ve vergiler elverişli değil korsanın savunulabilir bir tarafı yok.

Bir sürü insan şirketler ülkeye göre şekillendirmeli diyor sizce bu şirketler bunu düşünemiyor mu ama ülkemizdeki kur ve vergiler elverişli değil korsanın savunulabilir bir tarafı yok.
Hocam zaten oyunu sana zararla satmıyor bu elektronik eşya gibi değil. Oyun yapılmış ve 0 TL zarar ediyor orada alacak adam yoksa ve bedava verirse. Witcher 3 ülkemizde acaba neden bu kadar satıyor? Adam oyunu 10.000 kişiye 40 Dolara satacağına 100.000 kişiye 40 liradan satıyor ve daha fazla kar ediyor hem firmanın işine geliyor hem de oyuncuların.

Hocam zaten oyunu sana zararla satmıyor elektronik eşya gibi oyun yapılmış ve 0 TL zarar ediyor orada alacak adam yoksa ve bedava verirse. Witcher 3 ülkemizde acaba neden bu kadar satıyor? Adam oyunu 10.000 kişiye 40 dolara satacağına 100.000 kişiye 40 liradan satıyor ve daha fazla kar ediyor hem firmanın işine geliyor hem de oyuncuların.

Demekki Witcher'ın yapımcısı Red'de bunu devam ettiremiyecek çünkü Cyberpunk bence yine ucuz olan 250 TL'lik fiyattan çıkıyor zaten ucuz satılmasına karşıyım ama 9 yaşında çocuklar oyunuzartindir.comdan alıp oyunun prestijini düşürüyorlar bunun federal suç olduğu anayasanın buna ters işlediği ülkeler var birilerinin oyununu korsan oynaması hiçbir şirketin işine gelmez çünkü korsan sürümler donar takılır crash yer ve iyi bir izlenim bırakmaz.

Demekki Witcher'ın yapımcısı Red'de bunu devam ettiremiyecek çünkü Cyberpunk bence yine ucuz olan 250 TL'lik fiyattan çıkıyor zaten ucuz satılmasına karşıyım ama 9 yaşında çocuklar oyunuzartindir.comdan alıp oyunun prestijini düşürüyorlar bunun federal suç olduğu anayasanın buna ters işlediği ülkeler var birilerinin oyununu korsan oynaması hiçbir şirketin işine gelmez çünkü korsan sürümler donar takılır crash yer ve iyi bir izlenim bırakmaz.
Oyun belli bir satış rakamı hedefini yakaladıktan sonra düşecektir beklerseniz görürsünüz. Çünkü o satış rakamını yakalayana kadar oyun zarardadır onun üstündeki her kuruş da kârdır.

Far Cry 2, Grand Theft Auto San Andreas, portal 1, Half-Life 2, Mafia 2, Call of Duty Modern Warfare gibi eski oyunların korsanını kullanıyorum. Hem bilgisayarım kötü ve param yok. Parası olan satın alır, olmayan eski oyunları korsan kullanır. Olay basit.

Far Cry 2, Grand Theft Auto San Andreas, portal 1, Half-Life 2, Mafia 2, Call of Duty Modern Warfare gibi eski oyunların korsanını kullanıyorum. Hem bilgisayarım kötü ve param yok. Parası olan satın alır, olmayan eski oyunları korsan kullanır. Olay basit.
Zaten sizin sisteminiz böyleyken git satın al diyen utanmalı burda korsan kullanan siz değil.

Ülkedeki fiyatlandırma yüzünden orjinal oyun almak zor.
Ben alıyorum fakat en fazla 60-70 TL veririm.
Photoshop, Premiere kullanıyorum fakat orjinal hayatta almam 1000 TL civarı ücreti var.

Yeni konular

Geri
Yukarı