Zafer partisi hakkındaki görüşleriniz neler?

Cidden durumumuz gerçekten çok kötü hocam. Bu pakistanlılar artık ülkeye gelmeden önce isimlerini Türk ismi olarak değiştiriyor, kendilerini türk zannetsinler diye türkçe dövme bile yapıyorlar. Bunlar suç işlediğinde de kimlikleri gizlenip, türk olarak bildiriyorlar. Çok pis bi' haldeyiz. Sonumuz çok kötü.
Eğer bu seçimide malum parti kazanırsa ülkede kimsenin duracağını sanmam. Artık ülke Avrupa tarafından Araplar şehri olarak tanıtılmaya başlandı ve bende utanmaya başlıyorum artık. Eğer bu seçimdede AKP kazanırsa ben ailemden destek alıp yurt dışına çıkacağım.

adım zafer olsa da bir türlü ısınamadığım, adaşım olan parti. söylediklerini her ne kadar desteklesem de ümit özdağ'a hiç güvenmiyorum. mhp v2 olacak gibi.

adım zafer olsa da bir türlü ısınamadığım, adaşım olan parti. söylediklerini her ne kadar desteklesem de ümit özdağ'a hiç güvenmiyorum. mhp v2 olacak gibi.
Dediğin çok saçma herkesi eleştiriyor adam. MHP gibi birilerinin himayesi altında durup her dediğine evet diyip desteklemiyor. Haklının yanında oluyor.

Dediğin çok saçma herkesi eleştiriyor adam. MHP gibi birilerinin himayesi altında durup her dediğine evet deyip desteklemiyor. Haklının yanında oluyor.

Soyludan dava yememesi beni bir tık şüphelendiriyor. CHP'yi sert bir şekil de eleştirip MHP gibi partileri normal bir şekil de eleştirmesi de oldukça garip. Ayasofya hakkında söyledikleri de beni kendisinden iten bir başka şey, Ümit Özdağ'ın özgürlükçü biri olduğunu düşünmüyorum. İleride göreceğiz ne olacağını.

Son düzenleme:
Atatürk düşmanlarına kucak açmış bir partidir. Ümit Özdağ harici partide politikacı diyeceğimiz başka biri bulunmamaktadır. Muharrem İnce bunlarla olan ittifakı bırakmakla çok iyi yaptı.

Desteklemediğim bir parti. Başa gelirse Erdoğan'dan daha kötü yöneteceğini düşünüyorum. Vaatleri de çok ütopik.
@Şekerliman Katılıyorum, Özdağ özellikle Tarikatlar konusunda güvenilmemesi gereken birisi.

Vatanına göz dikenlere, karşı çıkıp onları istememek faşistlik ve ırkçılık değildir.

Zafer Partisi Türk milleti için mücadele ediyor. Türk gençleri olarak da Ümit Özdağ'ın yanındayız.
Eski yorumlarımı okuyunca, takım tutar gibi bir partiye bağlı kalmanın çok kötü bir şey olduğuna şahit oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı