Zafer partisi hakkındaki görüşleriniz neler?

Ümit Özdağ'ın bu davasını desteklemeyenler açıkçası benim gözümde haindir. Ve ülkede iç savaş çıkmasını isteyen kişilerdir. Sığınmacıların hepsini gönderme konusunda en kararlı tek parti bu. Bu sığınmacılar gitmezse ülkede iç savaş her türlü çıkacak, kimse kimseyi kandırmasın. Ülkemizin geleceği için, Zafer Partisini sonuna kadar desteklemek zorundayız.

Cidden bizim milletimize üzülüyorum. Şu anda Akp nasıl Allah'ı dini sömürüyorsa ileride CHP başa geldiğinde ise Atatürk'ü laikliği sömürecek. Selahattin Demirtaş'ı destekleyen bir parti terorist değil de ne olabilir? Bunu bile bile CHP oy verecekler vatan hainidir. Devletin bekası ve refahı için oyumu Ümit Özdağ'a vereceğim.

Bu sığınmacılar gitmezse ekonomi asla düzelmeyecek bunu da unutmayın. Bunlar gitmeden de ekonomi düzelir diyen yalan söylüyordur.

Sığınmacıların durmadan tavşan gibi çocuk doğurup, ülkede biz azınlık olalım diyorsanız, gidin RTE'ye ve KK'ya oy verin.

Bu sığınmacılar gitmezse ekonomi asla düzelmeyecek bunu da unutmayın. Bunlar gitmeden de ekonomi düzelir diyen yalan söylüyordur.

Sığınmacıların durmadan tavşan gibi çocuk doğurup, bizim ülkede azınlık olmamızı istiyorsanız gidin RTE'ye, KK'ya oy verin.

Zaten Suriyelilere köle olarak bakıyorlar şu anda. Ucuzdan çalıştırtıyorlar ülkede Suriyeli olmasa zaten adamlar işçi arayıp en yüksek maaşı verecekler. Bunlar sadece elimizdeki iş imkanlarını ucuzdan bulup girişıyorlar.

Zaten Suriyelilere köle olarak bakıyorlar şu anda. Ucuzdan çalıştırtıyorlar ülkede Suriyeli olmasa zaten adamlar işçi arayıp en yüksek maaşı verecekler. Bunlar sadece elimizdeki iş imkanlarını ucuzdan bulup girişıyorlar.

Çalışan suriyeli erkek zaten yardım alıyor, karısı yardım alıyor, çocuk başı da ekstra para yardımı daha alıyor. Siz neden bu kadar durmadan çocuk yapıyor sanıyorsunuz? Bu yüzden...

Avrupa'dan da maaş alıyorlar, bizim vergilerimizden de maaş alıyorlar.

Çalışan suriyeli erkek zaten yardım alıyor, karısı yardım alıyor, çocuk başı da ekstra para yardımı daha alıyor. Siz neden bu kadar durmadan çocuk yapıyor sanıyorsunuz? Bu yüzden...

Avrupa'dan da maaş alıyorlar, bizim vergilerimizden de maaş alıyorlar.
Sırf EU rahat yaşasın diye tüm mültecileri ülkeye doldurdular anlamıyorum. Bu Afganlar ve Pakistanlılar Suriyelilerin tırnağı olamazlar. Kadın görmemiş medeniyetsiz hayvanların tekiler. Suriyeliler yine bunlardan bin kat iyi nerde tecavüz taciz olayı var Pakistanlılar ve Afganlar orada.

Sırf EU rahat yaşasın diye tüm mültecileri ülkeye doldurdular anlamıyorum. Bu Afganlar ve Pakistanlılar Suriyelilerin tırnağı olamazlar. Kadın görmemiş medeniyetsiz hayvanların tekiler. Suriyeliler yine bunlardan bin kat iyi nerde tecavüz taciz olayı var Pakistanlılar ve Afganlar orada.

Cidden durumumuz gerçekten çok kötü hocam. Bu pakistanlılar artık ülkeye gelmeden önce isimlerini Türk ismi olarak değiştiriyor, kendilerini türk zannetsinler diye türkçe dövme bile yapıyorlar. Bunlar suç işlediğinde de kimlikleri gizlenip, türk olarak bildiriyorlar. Çok pis bi' haldeyiz. Sonumuz çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı