Korsan içerik kullanıyor musunuz?

Burada korsan içerik hiç kullanmadım diyen yalan söylüyordur herkes bir kere bile olsa korsana düşer bu çoğu sebepten olabilir.
Küçükken vesaire elbette kullandım. Bi' 10 sene kadar önce mahalle bilgisayar oyuncuları vardı.

4TL'ye CD satarlardı içinde oyun olan. İnternetten oyun almak neymiş? Orjinal korsan ne onu bile bilmiyoruz.

4TL'ye gidip gidip alırdık Torrent'çi mahalle abilerinden. :D

Biraz daha dijitalleşme başlayınca daha hiç olgun olmadığım zamanlar elbette kullandım ancak yavaştan olgunlaşmaya başladığım zamanlarda gerçekten korsan kullanmamaya başladım.

Son birkaç yıl içinde bir film izlemek istediğimde ve hiçbir yerde bulamadığımda ancak korsan izliyorum.

LOTR: Conquest diye bir oyun vardı çocukken oynardım. Geçen aklıma geldi hiçbir sitede satılmıyor oyun. Satışı yok yani. Korsan indirmek yerine hiç oynamadım mesela.

Çok uzun zamandır kullanmıyorum. WinRAR dahil her şey (trainer programı bile) lisanslı.

Çok eskiden (bazılarınız doğmamışken) Türkiye'de orijinal içerik diye bir şey neredeyse olmadığı zamanlarda kullandım en son. Çizim/modelleme/render programlarım da 2015/2016 yılından kalma, şu anda çalıştığım şirketlerin sunucusu üzerinden lisanslı kullandığım için yeni versiyonlarını almam gerekmiyor. Bireysel işler için de yetiyor eski sürümler.

Çok uzun zamandır kullanmıyorum. WinRAR dahil her şey (trainer programı bile) lisanslı.

Çok eskiden (bazılarınız doğmamışken) Türkiye'de orijinal içerik diye bir şey neredeyse olmadığı zamanlarda kullandım en son.
Hocam sizin eski isminiz @Saboteur muydu?

İşe girdiğimden beri oyunlardan tut filmlere, programlarım dahi her şey orjinal lisanslıdır. Pc ye gözin gibi bakarım korsan yüklemem. Ama param olmasın korsandan vazgeçmem. Yemeyelim birbirimizi şimdi.

Kullanmayan yoktur hocam. Bill Gates bile hayatında bir kez bile olsa kullanmıştır. Bilerek veyahut bilmeyerek. Mesela çoğu kişi internet kafelerden 5-10 liraya GTA Vice City vb. aldı ama korsan olduklarını bilmiyorlardı, ben dahil. Biz GTA aldığımızı sanıyorduk nereden bilelim mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı