Korsan içerik kullanıyor musunuz?

Hocam bilmeden korsan program hakkında konu açanlar neredeyse linçleniyorlar.
O konulara pek girmedim ama linç işi varsa sıkıntıymış. Linç yerine korsana destek yok, diyip geçse herkes daha güzel olur tabii.
Parasını verin alın vs. benim söylemeye çalıştığım ne bileyim, desteklenen forumlara yönlendirseler gibi şeyler.
Bunun olması zor gibi.

Korsana destek vermeyen forumu bak. Problem olunca korsana destek yok kullanmaya gelince herkes neredeyse var, moderatörler dahil. Şahsen oyunlar için karşıyım ama programlar için değilim şu an herhangi bir korsan oyun veya program mevcut değil bilgisayarımda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O konulara pek girmedim ama linç işi varsa sıkıntıymış. Linç yerine korsana destek yok, deyip geçse herkes daha güzel olur tabii.

Benim asıl eleştirdiğim kısım orası korsanı herkes bir şekilde kullanmak zorunda kalıyor. Korsan kullanım sadece oyun ve programdan değil film ve müziğe kadar uzayıp gidiyor. Birisi oyunda takılma sorunu yaşıyorum yazmış kullanıcılardan biri orijinal al düzelir vs üstüne gidiyorlar çoğunlukla çözümü bilmeyen insanlar bunu yapıyor.

Korsan oyunlara sorun korsan kaynaklı ise destek verilmiyor. Sistemsel bir sorun ise de bir kereliğe mahsus destek veriliyor. Yine korsana destek veriyorsunuz tayfa gelmiş.
Yok hocam, sanırım bir istisna daha var:
Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
  • Kullanıcının ilk konusu.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
  • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.

Benim asıl eleştirdiğim kısım orası korsanı herkes bir şekilde kullanmak zorunda kalıyor. Korsan kullanım sadece oyun ve programdan değil film ve müziğe kadar uzayıp gidiyor. Birisi oyunda takılma sorunu yaşıyorum yazmış kullanıcılardan biri orijinal al düzelir vs üstüne gidiyorlar çoğunlukla çözümü bilmeyen insanlar bunu yapıyor.
Kesinlikle böyle. Her konuda yazmaktan elimiz yoruldu artık kasma sorunu glitch sorunları korsandan kaynaklı değildir diye. Korsandan kaynaklı sorunlar başlıca 0xc0007b hatası, launcher hatası falandır. Adamlar gidiyor kasma sorununa orijinal alsan böyle olmazdı yazıyor şaka gibiler gerçekten.

Evet çok merak ediyorum. Genellikle konulara bakarken korsan kullanımını önermiyoruz fakat benim bir sorum olacak; hiçbir uygulamayı korsan ediniyor veya daha önce edindiniz mi?

En baştan ben söyleyeyim, ediniyorum. Ünlü mağazalarda bulunmayan eski oyunları korsan yolla indirdiğim oluyor maalesef. Onun haricinde gerektiğince kullanmıyorum
Yok ya ne korsanı bizde korsan mı olur hocam(!) Şaka bir yana önceden çok kullansam da son 2 yıldır elimi hiç sürmedim desem yalan olmaz :) İnsan daha bir rahat hissediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı