Korsan oyun kullanıyor musunuz?

Korsan kullanıyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    1.126
Türkiye'de oyun fiyatları 1000-2000 TL arasına dayandı zaten. 60 dolar bir AAA oyun desek şu an 1600 TL yapıyor yani çok bir fark yok senin yaşadığın yerle.
Bütün dünyayı dolara mahkum edersen bütün endeksi tek bir para biriminden yaparsan korsanın önünü açarsın. Fiziksel bir çalma olayı yok, birisinin cebinden de para eksilmiyor alamayacak duruma olan zaten alamayacağı için bir maddi kayıpta olmayacağı için oynayana bir şey diyemem. Ben oyun oynamıyorum 25'ten sonra hiçbir oyun sarmadı beni çizgi film gibi geliyor.

Son düzenleme:
600 TL pek küçük bir fark değil bence.

Paranız çok daha değerli :) gel Türkiye de yaşa o zaman. Ben sadece paraya baktım sizde ekonomi nasıl maaşlar nasıl bilemem ama duyduğumu göre TR'e göre daha iyisiniz.

1695799285218.png

Bence sen önce okuduğunu anla :) bak ne yazmışım "ben sadece paraya baktım sizde ekonomi nasıl maaşlar nasıl bilemem ama duyduğumu göre TR'e göre daha iyisiniz.". Dediğim gibi okuduğunu anladığın zaman tartışırız seninle. Şu an benim seviyemde değilsin zeki çocuk.

Aynen mühendis mezunu ve yazılım firmasında çalışan birisi "bu yaşta bu hareket bu geri kalmışlık eksi.".

Evet memur bey bu konu.
Şaka bir yana bende bazen korsan kullanıyorum. Play Store'da oynadığım oyunlar 2000TL bandını geçmiştir muhtemelen. Steam oyunlarını fırsat buldukça satın alsamda play oyunları için aynı şeyi söyleyemem.

10 yıldan fazladır kullanıyorum bir kere bile virüs yemedim. Bu kullanıcıyla alakalı bir şey. İnternetin her ortamından olduğu kadardır en fazla korsan oyun indirirken virüs yeme ihtimaliniz.
Hocam "Korsan oyundan virüs bulaştı." diyenlerin çoğu büyük ihtimal bilgisayarında bir anormallik olduğu anda virüs diye aglıyarak korsan oyundan süpheleniyor. Yani psikolojik bir durum.

Madem paran yok oynama madem paran yok o programı indirme madem piyasada yok tek yöntem o onu da indirme. (!)

Bkz. (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı