Korsan içerik kullanıyor musunuz?

Olabildiğince az korsan kullanıyorum. Orijinal edinebileceğim şeyleri orijinal edinmeye gayret gösteririm. Orijinali olmayan film veya dizilerin dışında en büyük istisnam Call of Duty oyunları. Hiçbirini Online oynamadım, oynamayacağım 300-500 saat Online oynayanlar için 620 TL vermek sorun değildir diye düşünüyorum ama 6 saat hikayesi için bu miktar çok fazla geliyor. Genellikle Online oynayan arkadaşlarımın Steam hesaplarına girerek oynuyorum kimi zaman korsan indirip oynuyorum. Hiçbir Call of Duty oyununu satın almadım.

Sony Vegas Pro kullanıyorum. Gönlüm isterdi ki satın alabileyim ama, şuan da hali hazırda Steam Edition bile 800TL civarlarında geziyor. O yüzden devam ne yazık ki. Bir de torrentten BluRay filmler indiriyorum. Onun dışında pek de gerek duymuyorum açıkçası.

Hayatım korsan olmuş benim. Korsan izlemediğim bir film bile yok. Efsane birşey. Deli dehşet dibine kadar kullanıyorum. Steamden aldığım tek oyun ise 15.50 TL. Onunda crackini veren güvenilir site bulamadım. Öneririm. Ne diye para vericem.

Geri
Yukarı