Korsan oyun bitsin

Sizce Korsan Oyun Biter mi azalır mı artar mı

• 1.Biter

Oy: 2 3,2%
  • 2.Artar

Oy: 21 33,9%
  • 3.Azalır

Oy: 3 4,8%
  • 4. Yarı Artar

Oy: 4 6,5%
  • 5.Yarı Azalır

Oy: 4 6,5%
  • 6.Bitmez

Oy: 45 72,6%

• Oy verenlerin toplamı
    62
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komik değil hocam. Siz de biliyorsunuz bitmeyecek. Korsan oynayana ve oynamayana saygım sonsuz. Ben de oynadım bu yüzden kimseye laf etme hakkım yok.

Cracke karşı olanlar burada mı?

Aaa hadi deneyek
1617622012318.png

Steam de ücretsiz oyunlar var onları oynayabilirsiniz ama bitmeyebilir sadece kullanmayı bırakalım ya trojan var ya hatalı çıkıyor oyun.

Ücretsiz oyunlarda bir bakıma paralı aslında, adam oyuna gidiyor tüm parasını döküyor her daim 10 kat daha güçlü oluyor.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki crack korsan oyun diye bir şey var bitmesini istiyorum adamlar ne güzel oyun yapıp siz bunu crack korsan kullanıyorsunuz ( korsan kullananlar için korsanı övmüyorum) Steam de ücretsiz oyunlar var onları oynayabilirsiniz ama bitmeyebilir sadece kullanmayı bırakalım ya trojan var ya hatalı çıkıyor oyun.
Herkes sizin gibi düşünmüyor hocam. Korsan oyunları oynayanlar "Beş kuruş bile vermeden sizin para verdiğiniz oyunları bedavaya oynuyorum" kafasıyla düşündükçe ve bu oyunları kıranlar böyle paralar kazandıkça bu iş kendiliğinden bitmez. Korsan oyun işini sadece oyun yapımcıları aldıkları güvenlik önlemleriyle bitirebilir diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı