Korsan oyun kullanmak istemiyorum

Arkadaşlar ben hiç crack, korsan oyun ya da uygulama kullanmak istemiyorum. Birkaç kere virüs girdi bilgisayara hem de emek hırsızlığı yapıyoruz. Her şeyi orijinal kullanmak istiyorum fakat ailem bir oyun için para verince korsan indir diyor. Kullandığım Windows'u etkinleştirmek için 20₺'lik OEM key almak yerine KMSpico kullanıyor. Neyse ki ben CMD'den etkinleştirerek bu sorunu hallettim. Babama diyorum neden almıyoruz diye OEM keylerden babam onları da korsan Windows etkinleştiren uygulamalardan alıyorlar diyorlar. Sinir krizi geçiriyorum ama hiçbir şey söyleyemiyorum. En sevdiğim oyun 10₺ ye düşmüş onu alalım diyorum oyuna para yatırmak kumardır diyor. Babam bana 60₺ harçlık vermişti. Bakın sadece 3₺ ye bir tane Steam'den indirimdeyken Portal 2 aldım ona bile kızdı elimde kalan 57₺'yide elimden alıp okul başlayana kadar para vermeyeceğini söyledi. Artık crack değil orijinal kullanmak istiyorum ama durum çok vahim. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Babanı ikna edebileceğini sanmıyorum o yüzden düzgün sitelerden oyun indir öyle virüs bulaşmaz büyünce orijinal alırsın şimdi bir gelirin yok zaten. Ya da kullanmak hiç istemiyorsan bedava oyunlara yönel.

Yeni konular

Geri
Yukarı