Korsan oyun kullanmak neden yanlış?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gursoy28

Centipat
Daha fazla  
Üç sene öncesine kadar oyunları korsan olarak oynardım fakat 2017 senesinde ininal Kart ile tanışınca korsan oynadığım tüm oyunların neredeyse hepsini orijinal halini satın aldım ve şu an da korsan oyun kullanmıyorum. Şahsen kullanmayı yanlış buluyorum. Bazı arkadaşlarım korsan oyun kullanıyorlar ve ne yaparsam yapayım korsan oyunun yanlış bir şey olduğunu anlatamıyorum. Sizce korsan oyun kullanmak neden yanlış? 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış veya değil ama kesin olan bir şey var korsan kullanan kişiler ballandıra ballandıra anlatıyor korsanı sonra en ufak sorunda burada buluyorlar kendilerini. Kullansınlar beni ilgilendirmez ama gelip bizlerden de yardım istemesinler.

Oyunları indirimde şuan indirim var zaten alın. Zaten çoğu oyun Online tabanlı artık. Ve çok yer kaplıyor. Zaten mecbur orjinal alıyorsunuz.

Ortada ciddi bir emek var ve buna haksız sahip oluyorsun. Bu kesinlikle doğru bir davranış değil ama şu da bir gerçek ki güzel ülkemin ekonomik şartlarından ötürü herkes en az bir defa korsan oyun oynamıştır. Bunu inkar edebilecek biri çıkar mı bilemiyorum.

Ee, adam pazardan domates alamıyor bir oyuna 300TL mi bayılacak?
Yazından hiçbirşey anlayamadım. Saçma saçma konuşma.
Ortada ciddi bir emek var ve buna haksız sahip oluyorsun. Bu kesinlikle doğru bir davranış değil ama şu da bir gerçek ki güzel ülkemin ekonomik şartlarından ötürü herkes en az bir defa korsan oyun oynamıştır. Bunu inkar edebilecek biri çıkar mı bilemiyorum.
İnkar etmek mi neden yapmadığım bir şeyi inkar edeyim? Yapmadım haksızlık yapıyorsanız sizin sorununuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı