Korsan oyun oynamanın otobüse kaçak binmekle eş değer olduğu gerçeği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@SeanStrickland bunu tek firma üzerinden değerlendirmeyin. Bir sürü oyun yapımcısı firma var. God of War çıktığı gün kırıldı mesela. Çıktığı gün kırılmasına rağmen Türkiye'de satış oranları oldukça iyi.
Burada kitle meselesi de önemli. Çünkü God of War oynatacak bir sisteminiz olması veya Geforce Now gibi hizmetlere abonelikler gerekiyor. Yani ekonomik durumu da gözetiyor. Bu sebeple böyle oyunların korsan kullanımı diğer türevlerine göre daha az. Ayrıca God of War abartı pahalı bir oyun da değil.

Paranın yettiği oyunu oynayıp yetmediğini indirim kovalamak gerekli. Son çıkan Call of Duty'i oynamasan ne kaybedersin? Yahut paranı biriktirirsin alırsın bu kadar oynamaya niyetliysen.

@466728 ben God of War'ı GeForce NOW'dan oynadım. Oldukça muazzam oyundu, 20-25 saat sürecek oyuna da 300 TL vermek istemedim. Paylaşımlı hesaptan oynadım ben de God of War GeForce NOW kütüphanesinden kaldırıldı. 1 Temmuz 2022'den önce God of War'ı bir sefer olsa da oynayanların kütüphanesinde duruyor.

Otobüse bindiğinizce ücret ödeseniz de ödemeseniz de otobüs zaten gideceği yere gidecektir. Siz ekstradan bir masraf çıkartmamış olursunuz. Bu yüzden ücret ödemeye gerek yoktur, ödeyen de enayidir.

Hatlı araç sahibi olarak sunu söyleyebilirim devlet araç kameralarını 7/24 izleyebilme hakkı var. Yakalanırsan büyük sorumluluk alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı