Korsan Oyuna Karşı Olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir şey daha diyeceğim korsancılar için RDR 2'yi 200 günde mi ne kırılmıştı yanlış hatırlamıyorsam her gün 1 TL koysaydınız kenara alırdınız demin dediğim söyleme gelirsek 400 TL ben FIFA'ya veremem korsan varsa Abimle vs. Maç atmak için korsan olarak indiririm ama ben Pesciyim Steam de de Pesim var o yüzden sorun yok

Ortalama bir oyun fiyatı 150-200TL değişir.
Ben korona döneminde otobüse binmemek için yemek yememe uğruna karnım aç okuluma gitmek için her gün 25 lira taksi parası veriyorum. İstersen sen öde kardeşim bu kadar durumunuz varsa bir hayır işle.

Paran yok diye gidip marketten bir şey çalıyor musun? Aynı şey. Korsan kullanıyorsan da kenarda ses etmeden kullanırsın kendi içinde mecburum dersin biter, sağda solda bunu yayarsan gereken cevabı net alırsın. Bu çok tartışmaya açık bir konu değil.

"pArAn YoK dİyE mArKeTtEn bİr şEy çAlIyOr MuSuN qwe qwe", marketten çalarsan eksilir. Burada eksilen bir şey mi var? Oyunu yapanlar kendileri bu kadar düşünmüyorlar hatta bir şekilde pazara girdikleri için mutlular. Örneğin RDR2'nin 1 yıl sonra kırılması.

600TL mi? Kendimizi kandırmayalım. Ortalama bir oyun fiyatı 150-200TL değişir. (Electronic Arts hariç. Onu da Pass ile oynarsın.) Paranız mı yok? Xbox Pass, EA Pass diye bir şey var. Paramızın olmaması kötü bir şey değil. Kötü olan körü körüne korsan almanız.
150 - 200 TL'yi harçlığımı 4'e katlasam bile zor ödüyorum. Son zamanlarda ikinci el şeylerimi satmaya başladım sırf oyun vesaire için. Bu size normal geliyorsa diyecek söz kalmamıştır.

Emek hırsızlığı oluyor mantıken kullanır kullanır bizene bununla biz uğraşacak değiliz fakat bunun savunur bir tarafı yok ülke durumuyla ilgili sorun bunlar bizde 20 30 dolar 20 30 tl olsa kimse uğraşmaz zaten .

Çok param olsa korsanla uğraşmam, orijinal alırım. Ne uğraşacağım IDM'yi her format attığımda oradan buradan indirmekle? Zaten finansal özgürlüğünü kazanmış biri korsan yazılım kullanıyorsa büyük kul hakkı yiyordur, o da onun kendi kabahatidir.

Orijinal yazılım kullanana saf gibi bakan, korsan yazılım kullanana banka soyguncusu gibi davrananı kale almayın. Gerisi zaten fasa fisodur.

150 - 200 TL'yi harçlığımı 4'e katlasam bile zor ödüyorum. Son zamanlarda ikinci el şeylerimi satmaya başladım sırf oyun vesaire için. Bu size normal geliyorsa diyecek söz kalmamıştır.

Bak konuştukça batıyorsunuz. Pass alabilirsiniz diyorum 2 saattir. Ama inadınıza hayranım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı