Korsan Windows Kullanma Deyip OEM Key Öneren Üyeler

Geçin bu işleri boş şeyler bunlar. Siz Keyfinize bakın. 5 senedir kullanıyorum, neymiş arka planda çalışıyor muş adamlar bildiğin crackli windows için yazmış 3. sınıf programlarla windows aktif edilmektedir diyor. Yıllardır güncelliyorum daha bir defa bile yan tarafta windows sahte diye yazı gelmedi. Crackli ve internetten üretilen Serialler'de bu doğru belli bir süreden sonra windows sahte yazısı çıkar. Ha eğer öyle bir şey de var diye gerçekten yazıyorlarsa Windows Dünyanın en güvenilmez sistemi olur ve çöp olurdu. Düşünsene parayla sattığın sistemi başkaları 3. sınıf programlar ile ele geçirecekler :) sizce de biraz komik değil mi :D microsoft bu boru mu sandınız.

Gönüllü moderatör yazmış, ne tesadüf 😂

Şimdi mesela ben gidip Vatan Bilgisayar'dan Windows 10 Pro Key alsam ne olacak? Gene bu muameleyi yapacak mı bana?
Ben kaç yıldır sorunsuz kullanıyorum. Birden fazla key aldım, hiçbirinde sorun yaşamadım. Bu kadar takılmamak lazım. Ha ciddi bir sorun yaşayan varsa gelip yazsın, bilgilenelim biz de.
Ben de korsan Windows'u kaç yıldır sorunsuz kullanıyorum ona bakılırsa. Buradaki konu sorun çıkmaması değil.
Sence 1000 lira vermek yerine daha ucuz alternatifi kabul etmemeleri gayet normal değil mi? 2 yıldır kullanıyorum bir sıkıntısı yok.
Dediğim gibi, ben de korsanı sorunsuz kullanıyorum. Burada değinmek istediğim yer Microsoft'un beyanı, sorun çıkıp çıkmaması değil.

Attığınız şeyi düzgün bir şekilde okursanız güvenlik açıklarının Online ortamda satılan anahtarlar değil, 3. sınıf yazılımlarla aktive edilen Windows'larda bulunduğunu görürsünüz.

Attığınız şeyi düzgün bir şekilde okursanız güvenlik açıklarının Online ortamda satılan anahtarlar değil, 3. sınıf yazılımlarla aktive edilen Windows'larda bulunduğunu görürsünüz.

Asıl siz düzgün okumuyorsunuz. Çevrimiçi alışveriş sitelerinin bazılarında lisans anahtarı kullanılamıyor ve 3. sınıf yazılımlarla anahtar aktif ediliyor demiş orada.

Aynen arkadaş birazda heyecan yapmış.

Oku attığımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de korsan Windows'u kaç yıldır sorunsuz kullanıyorum ona bakılırsa. Buradaki konu sorun çıkmaması değil.

Dediğim gibi, ben de korsanı sorunsuz kullanıyorum. Burada değinmek istediğim yer Microsoft'un beyanı, sorun çıkıp çıkmaması değil.
Bu Cem beye Korsan mı sorulmuş yoksa OEM Anahtar mı sorulmuş. Bence tamamen korsan sorulmuş Gereksiz bir heyecan yaptınız bence.

Asıl siz düzgün okumuyorsunuz. Çevrimiçi alışveriş sitelerinin bazılarında lisans anahtarı kullanılamıyor ve 3. sınıf yazılımlarla anahtar aktif ediliyor demiş orada.

Adam gibi oku attığımı.
Hangi çevrimiçi site ürün anahtarı göndermek yerine "Alın şu programı kurun." diyor. 😂
Microsoft saçmalamış. Hatta kendileri bile anahtar veren sitelerde sıkıntı olmadığını kabul etmişler o cümleleri ile.

Geri
Yukarı