Korsan Windows'ta virüs var mı?

Windows 10 aktive edeceğim derken bilgisayarı gerekli gereksiz bir sürü şüpheli yazılımla doldurulur. Bazen senin haberin olmadan arkaplanda çalışan uygulamalar mı dersin kafasına göre port düzenlemeleri mi dersin ki sistem yavaşlamasına hiç girmiyorum. Riskli bir iş olduğu biliyorum ama virüs olarak adlandıramayız. Bizzat kullanan arkadaşım tarafından portu otomatik yönlendirmeyle açık bırakmış. Sanal sunucudan test yaptığımızda arkadaşın portlar kuzeye bakan pencere misali püfür püfür.
KMSPico'nun yaptığı işi cmd ile kendinizde yapabilirsiniz. Technopat'ın blogunda anlatıldığı gibi haftalık görevlerle aktifleştirmeyi uzatır. Yok port açmasıymış gereksiz şeylermiş bunlarla ne karşılaştım ne de denk geldim. Port yönlendirmesi KMSPico'dan kaynaklı değil. Başka bir türlü bulaşmış olabilir. Sanal sunucudan neyin testini yaptınız? Bilgisayarda açık olan bir portu kullanmak için o portta çalışan bir uygulama olması gerekir. 80 portu açık diye tehlikeli olmaz bir bilgisayar. 443 portu açık diye tehlikeli olmaz. Windows'ta genel olarak tehlikeli olarak nitelendirilebilmesi için IIS servisinin açık olması gerek. Günlük kullanımda bu gibi şeyler yok. Bilgisayarınıza doğrudan saldırı gelmesi imkansız. KMSPico'nun virüs programlarını engellediğini yazmışlar. Böyle bir şey de yok. Windows XP olsun, Windows 7 olsun, 8.1 olsun hiç birinde KMSPico kaynaklı ne bir tehlike gördüm ne de virüs. Bunu yanlış bilgilendirme olarak işaretleyebilirler insanları satın almaya yönlendirmek için fakat ben size olan şeyi aktarıyorum. Parası olan insan gidip lisans alabilir, 20-30 liraya lisans aldıktan sonra yok teslim edilmedi yok kullanım sınırı aşıldı gibi şeylerle de karşılaşabilir.

KMSpico'nun yaptığı işi CMD ile kendinizde yapabilirsiniz. Technopat'ın blogunda anlatıldığı gibi haftalık görevlerle aktifleştirmeyi uzatır. Yok port açmasıymış gereksiz şeyler miş bunlarla ne karşılaştım ne de denk geldim. Port yönlendirmesi KMSpico'dan kaynaklı değil. Başka bir türlü bulaşmış olabilir. Sanal sunucudan neyin testini yaptınız? Bilgisayarda açık olan bir portu kullanmak için o portta çalışan bir uygulama olması gerekir. 80 portu açık diye tehlikeli olmaz bir bilgisayar. 443 portu açık diye tehlikeli olmaz. Windows'ta genel olarak tehlikeli olarak nitelendirilebilmesi için ııs servisinin açık olması gerek. Günlük kullanımda bu gibi şeyler yok. Bilgisayarınıza doğrudan saldırı gelmesi imkansız. KMSpico'nun virüs programlarını engellediğini yazmışlar. Böyle bir şey de yok. Windows XP olsun, Windows 7 olsun, 8.1 olsun hiçbirinde KMSpico kaynaklı ne bir tehlike gördüm ne de virüs. Bunu yanlış bilgilendirme olarak işaretleyebilirler insanları satın almaya yönlendirmek için fakat ben size olan şeyi aktarıyorum. Parası olan insan gidip lisans alabilir, 20-30 liraya lisans aldıktan sonra yok teslim edilmedi yok kullanım sınırı aşıldı gibi şeylerle de karşılaşabilir.

Ee iyi de güzel kardeşim sen denk gelmedin diye yakın çevremizde ve forumlarda başlarına gelen olayları söylemeyelim mi? Senin bahsettiğin port savaşı gibi olmuş yazılımsal ve programlama dilinde açılması gereken konular neredeyse. Daha dün bu forumda crackli Cyberpunk 2077 yükleyeceğim oynayacağım diyen yazının altında tonlarca oyna diyen arkadaşlar vardı. Adam hiç mi fotoğraf yüklemeyecek küçücük bir Crypter ile istediği portta halay çeker. O portlar açık diye tehlikeli olmaz demek, udeymden 32, 99 liraya etik hackerlık kursu alan arkadaşların bile rahatça besleneceğini bilmediğinizden sanırım🙂 dolar olmuş bilmem kaç. Ben de Windows 10 için o kadar paraya değmeyeceğini düşünüyorum fakat gerçekler var gerçekler var. Bir sorun geldi ee ama forumlarda böyle dememişlerdi. Kim dedi sarı çizmeli Mehmet ağa. Ama saygı duyuyorum karar arkadaşın fikir bizim.

Ee iyi de güzel kardeşim sen denk gelmedin diye yakın çevremizde ve forumlarda başlarına gelen olayları söylemeyelim mi? Senin bahsettiğin port savaşı gibi olmuş yazılımsal ve programlama dilinde açılması gereken konular neredeyse. Daha dün bu forumda crackli Cyberpunk 2077 yükleyeceğim oynayacağım diyen yazının altında tonlarca oyna diyen arkadaşlar vardı. Adam hiç mi fotoğraf yüklemeyecek küçücük bir Crypter ile istediği portta halay çeker. O portlar açık diye tehlikeli olmaz demek, udeymden 32, 99 liraya etik hackerlık kursu alan arkadaşların bile rahatça besleneceğini bilmediğinizden sanırım🙂 dolar olmuş bilmem kaç. Ben de Windows 10 için o kadar paraya değmeyeceğini düşünüyorum fakat gerçekler var gerçekler var. Bir sorun geldi ee ama forumlarda böyle dememişlerdi. Kim dedi sarı çizmeli Mehmet ağa. Ama saygı duyuyorum karar arkadaşın fikir bizim.
Al kursları açayım istediğin portu gel kullan bakayım nasıl kullanıyosun? Bir öğrenmişsinizir porttur gidiyor be arkadaş.

Al kursları açayım istediğin portu gel kullan bakayım nasıl kullanıyorsun? Bir öğrenmişsinizir porttur gidiyor be arkadaş.

Bu işten para kazanıyorsun sanırım. Başka türlü benim yazdıklarımdan sonra böyle saçma sapan bir cevap vermen ne bileyim. Mesajı alan almıştır, yanlış bilgilendirme olarak işaretlenmiştir. Sırf sen de o yöntemi kullandın diye "hayır, böyle olamaz, süper bu yöntem" diyemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı